reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Mam wyniki progesteronu i jest dosyć niski. 10,60. Wiec różnie może być
To bardzo wczesny etap, wiec spokojnie urośnie. U mnie ostatnim razem przy becie ponad 3600 był progesteron 11,5 i wtedy lekarz zalecił dodatkowy progesteron, ale też nie był tym poziomem szczególnie zaniepokojony, bo mieścił się w normie dla I trymestru.

Za chwile pewnie wszystko pięknie się rozwinie :)
 
A ja się nie żegnam 😁💩
mr bean GIF
Nara! 😅 i do zobaczenia w innym miejscu ;)
 
#chwalipost

Robiąc 180 sekund planka i 200 przysiadów w jednej serii zakończyłam przed chwilą z sukcesem sierpniowe wyzwanie 🤍
Codziennie w sierpniu udawało mi się pokonywać cel dzienny min. 10k krokiw, min. 100 minut aktywności i co najmniej 400 spalonych podczas aktywności kcal, dzięki czemu dzisiaj dokładnie 51 dzień z rzędu ze spełnieniem tych celów.

Mogę otworzyć wino 😅

Edit: przelazlam ponad 350k kroków w tym miesiącu 😱
Brawoo! Gratulacje ❤️ Teraz to już pewnie masz dupkę jak marzenie 🍑🔥

Przy okazji, @Bolilol dziękuje za sierpień i do zobaczenia na wątku wrześniowym ❤️
 
reklama
Ale ze mnie debil 🙈stoję w balkonowym oknie, patrzę na pobliską górę i widzę światło, a w głowę się się rodzi pytanie "co do uja świeci w tym lesie". Już miałam dzwonić do Starszego, ale na szczęście nie spuszczałam wzrosły z owego światła i się zorientowałam że to może księżyc wychodzi. Teraz sobie go podziałam, bo jest piękny 🙂
 

Załączniki

  • 16935063951232746212887714429211.jpg
    16935063951232746212887714429211.jpg
    479,5 KB · Wyświetleń: 75
Do góry