reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Dobry wieczór 🙂 jako, że sierpień już się kończy chciałabym Wam podziękować za możliwość bycia tu z Wami, żałuję, że nie wpisałam się wcześniej choćby na pauzę albo ławkę rezerwowych, bo jesteście super babeczki 🙂 Gratuluję tym, które ujrzały upragnione kreseczki i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za wszystkie Staraczki, których mam nadzieję będzie coraz mniej na comiesięcznych wątkach kreskowych 🩷
Dzięki na ręce Szefowej @Bolilol za piękne prowadzenie wątku i wstrzymanie gównoburzy.
Wszystkiego pięknego Dziewczęta!
M.
Dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze ☺️ nudnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania 😘
 
reklama
Paskudny zlośliwiec! Z jednej strony, jeśli pęknie dzisiaj (a od kilku godzin znowu mam śluz podbarwiony krwią, wiec jest to wysoce prawdopodobne) to jest jakaś szansa, że chociaż jeden plemnik przeżył i czeka na tą komórkę (zakładając, że są na tyle żywotne, że do 72h przetrwa). Z drugiej strony, wolałabym tego nie zakładać i mieć pewność, że pęknie jutro, najwcześniej koło godziny 12-14 (zabawna życzeniowość 😂), żeby była szansa na zapłodnienie, gdy Maz jutro wieczorem wróci do domu.
Autentycznie jestem wściekła! 🤦‍♀️🤬
no już niech poczeka do jutra, ale jak mąż wróci, to razem z butami niech już od razu ściąga gacie 😁
 
Dobry wieczór 🙂 jako, że sierpień już się kończy chciałabym Wam podziękować za możliwość bycia tu z Wami, żałuję, że nie wpisałam się wcześniej choćby na pauzę albo ławkę rezerwowych, bo jesteście super babeczki 🙂 Gratuluję tym, które ujrzały upragnione kreseczki i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za wszystkie Staraczki, których mam nadzieję będzie coraz mniej na comiesięcznych wątkach kreskowych 🩷
Dzięki na ręce Szefowej @Bolilol za piękne prowadzenie wątku i wstrzymanie gównoburzy.
Wszystkiego pięknego Dziewczęta!
M.
miło Cię było tu poznać, rośnijcie zdrowo 🤍
 
reklama
A ja się nie żegnam 😁💩
mr bean GIF
 
Do góry