reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Ile j musiałam przeczytać, żeby do wyniku bety dojść @Moonstone gratuluję.

U mnie nuda, byłam w bibliotece. Teraz czas zamówić pizzę na obiad. Lubego nie ma do jutra, a mi się gotować nie chce więc będzie żarło na 2 dni
Ja bardzo lubię gotować.
Ale tak samo nigdy mi się nie chce gotować dla samej siebie. Wtedy jakiś kebsik czy picka idealna.
 
Pamiętał, bo rano mówił. Zawsze był jakiś mały akcent, a teraz po powrocie z pracy nic.


Może.. chociaż po prostu nie wzięłam sobie romantyka i co tu dużo mówić 🙈
Z kąd Ja to znam🤪🤪
Mój ślubny też do romantyków nie należy..
2 lata temu to Ja nam organizowałam noc w hotelu,z sauna,jacuzzy, młoda do babci..ale wtedy to był 🔥,aż nie poznawałam swojego wtedy nie męża, potem kilka marudził że go BOA boli 🙃😄
W przyszłym m-cu mamy 1 rocznicę po ślubie i już wątpię żeby w ogóle pamiętał..
 
Pamiętał, bo rano mówił. Zawsze był jakiś mały akcent, a teraz po powrocie z pracy nic.


Może.. chociaż po prostu nie wzięłam sobie romantyka i co tu dużo mówić 🙈
Ja sobie robię sama prezenty bo nie lubię nie trafionych.
Pamiętał, bo rano mówił. Zawsze był jakiś mały akcent, a teraz po powrocie z pracy nic.


Może.. chociaż po prostu nie wzięłam sobie romantyka i co tu dużo mówić 🙈
Mój też nie romantyk. O rocznicy pamięta, życzenia złożył, czasem coś tam kupić, ale jest bardzo słaby w prezenty i planowanie wspólnego czasu.
 
Co za wredny dziad!
Paskudny zlośliwiec! Z jednej strony, jeśli pęknie dzisiaj (a od kilku godzin znowu mam śluz podbarwiony krwią, wiec jest to wysoce prawdopodobne) to jest jakaś szansa, że chociaż jeden plemnik przeżył i czeka na tą komórkę (zakładając, że są na tyle żywotne, że do 72h przetrwa). Z drugiej strony, wolałabym tego nie zakładać i mieć pewność, że pęknie jutro, najwcześniej koło godziny 12-14 (zabawna życzeniowość 😂), żeby była szansa na zapłodnienie, gdy Maz jutro wieczorem wróci do domu.
Autentycznie jestem wściekła! 🤦‍♀️🤬
 
Z kąd Ja to znam🤪🤪
Mój ślubny też do romantyków nie należy..
2 lata temu to Ja nam organizowałam noc w hotelu,z sauna,jacuzzy, młoda do babci..ale wtedy to był 🔥,aż nie poznawałam swojego wtedy nie męża, potem kilka marudził że go BOA boli 🙃😄
W przyszłym m-cu mamy 1 rocznicę po ślubie i już wątpię żeby w ogóle pamiętał..
Mój też nie jest romantykiem, nastawiałam się na pierwszą rocznicę, że porobimy coś fajnego a wrócił zmęczony z pracy i jak chciałam wyjść z domu to on stwierdził, że nie ma siły. Oczywiście nie było to po mojej myśli więc się posprzeczaliśmy a on poszedł spać 🤷‍♀️ jedynie co to czasem badyla mi kupi na dzień kiebiet czy walentynki 😁Na urodziny czy świeta robi mi fajne prezenty i zawsze praktyczne.😅
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór 🙂 jako, że sierpień już się kończy chciałabym Wam podziękować za możliwość bycia tu z Wami, żałuję, że nie wpisałam się wcześniej choćby na pauzę albo ławkę rezerwowych, bo jesteście super babeczki 🙂 Gratuluję tym, które ujrzały upragnione kreseczki i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za wszystkie Staraczki, których mam nadzieję będzie coraz mniej na comiesięcznych wątkach kreskowych 🩷
Dzięki na ręce Szefowej @Bolilol za piękne prowadzenie wątku i wstrzymanie gównoburzy.
Wszystkiego pięknego Dziewczęta!
M.
 
reklama
Mój też nie jest romantykiem, nastawiałam się na pierwszą rocznicę, że porobimy coś fajnego a wrócił zmęczony z pracy i jak chciałam wyjść z domu to on stwierdził, że nie ma siły. Oczywiście nie było to po mojej myśli więc się posprzeczaliśmy a on poszedł spać 🤷‍♀️ jedynie co to czasem badyla mi kupi na dzień kiebiet czy walentynki 😁Na urodziny czy świeta robi mi fajne prezenty i zawsze praktyczne. Na ostatnie kupił mi odkurzacz bezprzewodowy a na dzień kobiet frezarkę 😅 dla niego rocznica ślubu to żadne święto i w tym roku akurat w rocznicę ma integrację. Chyba nie muszę mówić co wybrał... 😅
To zaś mój ślubny badyla obowiązkowo na dzien kobiet ,urodziny mam sobie coś kupić a na święta on kupuje ale ja wybieram..
 
Do góry