reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Jesteście i zawsze można się Wam wyżalić i znaleźć zrozumienie i to jest najważniejsze. Dziękuję, że nadal mogę tu być ❤️ Podczytuję wątek o ivf z adopcją komórek, ale nikogo tam nie znam, postów jest bardzo mało i nikt nie rozmawia tam o emocjach - wolę być tu, z Wami. Wśród najbliższych niewiele osób wie, na co się zdecydowaliśmy. Rodzice mojego męża już ledwo normalny ivf ogarniają 🤦🏼‍♀️Mam wrażenie, że im ulżyło, jak się transfer nie udał.
Wie moja mama (i wiem, że ma mieszane uczucia, ale stara się najlepiej jak umie) i dwoje moich przyjaciół.
zawsze jesteś tutaj mile widziana! ❤️ jesteśmy dla Ciebie, bardzo chciałabym móc zrobić coś dla Ciebie, jeżeli będziesz potrzebowała czegokolwiek, to pisz wprost. Jesteś jedną z nas, jedyną w takiej sytuacji obecnie, ale postaramy się wesprzeć Cię jak tylko będziemy w stanie ❤️
 
reklama
To ta w awokado to jest chyba jedyna taka moja piżama, tak to śpię w gaciach starego, jakichś jego starych koszulkach etc 😂
ja generalnie śpię w gaciach samych albo nago 😅
Jak szłam do szpitala na histero to musiałam sobie kupić prawdziwą koszulę nocną specjalnie 😅 (a i tak była z Kubusiem Puchatkiem, bo co innego może założyć na siebie 34letnia baba)
 
Mam kilka koleżanek, które stwierdziły, że prawdziwą przyjemność z seksu zaczęły czerpać dopiero po porodzie.
Nie twierdzę, że to nieprawda. Ale w moim otoczeniu więcej było takich po komplikacjach i straumatyzowanych, co na życie seksualne pozytywnie nie wpłynęło. Więc jak myślałam o tym czysto teoretycznie to obawy były. Na szczęście zanim zaszłam w ciążę opuściłam nasz „kochający kobiety” kraj i dużo obaw mnie opuściło :)
 
Efekt końcowy
IMG_20230813_222708.jpg
 
Nie twierdzę, że to nieprawda. Ale w moim otoczeniu więcej było takich po komplikacjach i straumatyzowanych, co na życie seksualne pozytywnie nie wpłynęło. Więc jak myślałam o tym czysto teoretycznie to obawy były. Na szczęście zanim zaszłam w ciążę opuściłam nasz „kochający kobiety” kraj i dużo obaw mnie opuściło :)
Jeśli możesz to powiedz mniej więcej jak to w Australii wygląda?
 
To prawda, u nas jak przez pierwszy rok się nie udawało, wzięliśmy właśnie psiaka i była dla nas jak córcia, dalej jest 😍 jak nigdy nie chciałam psa tej rasy, tak teraz jestem w niej zakochana
No takie małe dziecko, jak to mówią niektórzy maskotka 😍 ja od początku chciałam tą rasę ale nie było warunków ale od ponad roku już ją mamy i jest cudna 🙈
 
Nie twierdzę, że to nieprawda. Ale w moim otoczeniu więcej było takich po komplikacjach i straumatyzowanych, co na życie seksualne pozytywnie nie wpłynęło. Więc jak myślałam o tym czysto teoretycznie to obawy były. Na szczęście zanim zaszłam w ciążę opuściłam nasz „kochający kobiety” kraj i dużo obaw mnie opuściło :)
Wiesz, wszystko ma dwie strony i to jest po prostu czysta loteria.
 
reklama
Do góry