reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

reklama
Nawet pusta lala m prawo decydować o swoim ciele. A poza tym CC też oszpeca nie sądzisz?
Ja tam się martwiłam, że seks po porodzie będzie jak rzucanie parówką w tunelu metra. Przyznaję się bez bicia. I popuszczania też się bałam. I pochwicy po traumie porodowej. To nie jest tak, że po urodzeniu dziecka już nic się nam przyjemnego od życia nie należy.
 
Ale ekstra kolor! A ta ściana z lewej łudząco podobna do mojej. 😁
Właśnie pije inauguracyjnego drina
IMG_20230813_220614.jpg
 
Ja tam się martwiłam, że seks po porodzie będzie jak rzucanie parówką w tunelu metra. Przyznaję się bez bicia. I popuszczania też się bałam. I pochwicy po traumie porodowej. To nie jest tak, że po urodzeniu dziecka już nic się nam przyjemnego od życia nie należy.
Dlatego napisałam koleżance, że mam inne zdanie niż ona na ten temat 😊
 
Ja rodziłam SN, bo właśnie panicznie bałam się cesarki, bo to jednak operacja i to poważna. A była opcja, że będą wskazania do CC ze względu na przebytą operację na sercu i wadę zastawki. Sama nigdy nie zdecydowałabym się na cc, ale również uważam, że kobieta powinna mieć prawo o sobie decydować, więc dopuszczam cesarkę na życzenie u kogoś.
 
reklama
Do góry