reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Nawet pusta lala m prawo decydować o swoim ciele. A poza tym CC też oszpeca nie sądzisz?
Oczywiście że tak. Sama stoję przed wizja operacji i mocno się waham. Tylko w mojej decyzji jestem tylko ja, bo nie chodzi o cc. Zresztą nigdy u siebie CC nie wykluczałam. Jeśli bym czuła że jest potrzebna, to pierwsza stałabym po nią w kolejce. Ale nie dla mojego widzimisię.
 
reklama
Oczywiście że tak. Sama stoję przed wizja operacji i mocno się waham. Tylko w mojej decyzji jestem tylko ja, bo nie chodzi o cc. Zresztą nigdy u siebie CC nie wykluczałam. Jeśli bym czuła że jest potrzebna, to pierwsza stałabym po nią w kolejce. Ale nie dla mojego widzimisię.
Mam trochę inne zdanie na ten temat. 😉
 
Uwielbiam te psy, już chyba do końca życia będę je mieć i trochę mi pomógł w tej całej ciężkiej podróży o dziecko
To prawda, u nas jak przez pierwszy rok się nie udawało, wzięliśmy właśnie psiaka i była dla nas jak córcia, dalej jest 😍 jak nigdy nie chciałam psa tej rasy, tak teraz jestem w niej zakochana
 
ech, strasznie mi przykro, to czekanie musi być okropne 😔 mocno trzymam kciuki za jak najszybszą stymulację dawczyni!
Ona bierze leki od 8 sierpnia, a ja oczywiście się zadręczam czy ściśle przestrzega protokołu, czy jest faktycznie zdrowa, czy nie pali fajek i jak właściwie wygląda ta zgodność fenotypowa itd 🤦🏼‍♀️ Po długim weekendzie będę dzwonić do swojego lekarza, bo nawet nie wiem czy jest między nami zgodność grupy krwi, a przy tym się upierałam. Nic mi nie powiedzieli, nawet ile dawczyni ma lat. Wiem tylko, w której klinice jest stymulowana.
 
reklama
Ona bierze leki od 8 sierpnia, a ja oczywiście się zadręczam czy ściśle przestrzega protokołu, czy jest faktycznie zdrowa, czy nie pali fajek i jak właściwie wygląda ta zgodność fenotypowa itd 🤦🏼‍♀️ Po długim weekendzie będę dzwonić do swojego lekarza, bo nawet nie wiem czy jest między nami zgodność grupy krwi, a przy tym się upierałam. Nic mi nie powiedzieli, nawet ile dawczyni ma lat. Wiem tylko, w której klinice jest stymulowana.
nie dziwie się... Myszko, czego w tej chwili potrzebujesz? Co możemy dla Ciebie zrobić? Czy możemy jakoś sprawić, że będzie Ci łatwiej przez to przejść?
Czy w "życiu realnym" masz wsparcie, które zaspokaja Twoje potrzeby?
 
Do góry