reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

Najgorszy właśnie w takim kontekście jak napisała Bolilol. Ja jestem bardziej wrażliwa na krzywdę zwierząt niż ludzi.
Film dobry ale zgadzam sie, ze bardzo smutny. Z powodu poruszonej tematyki zwierzat nie bede w stanie go ogladnac ponownie. Okropne i najgorsze jest to, ze podobne rzeczy dzieja sie w rzeczywistosci. 😭
 
reklama
Tam gdzie 1 to z wczoraj a 2 to dzisiaj. Wczoraj na niebieskim była meeega słabo widoczna. Dziś widać. Mam nadzieję, że się ładnie rozkręci
 

Załączniki

  • 2573c486-26e1-4e41-92e7-39a857301a76.jpeg
    2573c486-26e1-4e41-92e7-39a857301a76.jpeg
    32,4 KB · Wyświetleń: 175
  • 5d880744-345e-4231-82aa-6d5a7a236199.jpeg
    5d880744-345e-4231-82aa-6d5a7a236199.jpeg
    45,5 KB · Wyświetleń: 173
Już wiem, że na pewno tego nie obejrzę :D
Co do złych filmów, które generalnie mają nienajgorszą ocenę w sieci to absolutnie nie polecam filmu Polowanie. Mam takie pieprznięcie, że czasami lubię oglądać filmy i seriale po aktorach. Jak jakiś aktor mi przypadnie do gustu to lecę po filmografii. I tak było z Madsem Mikkelsenem do czasu aż obejrzałam Polowanie. Na szczęście nie byłam na tym w kinie i mogłam wyłączyć po kilkudziesięciu minutach.
Ciekawe, chciałam to obejrzeć, ale zniknęło z Netflixa. Słabe i nudne czy chore?
 
Pamiętam jak poszłam do kina na Antychrysta. Film zaczął się sceną gdzie było zbliżenie na członka wchodzącego w picze. 1/3 kina wyszła. Po 20 minutach wyszła połowa. Do końca zostało parę osób. Ale z takich ciężkich filmów to Ludzka stonoga przebija chyba wszystko 🥴
Najstraszniejszy film jaki widziałam to Ładunek 200. Żaden horror tego nie przebije 😭
 
@Myszko jakieś wieści z kliniki? Jak się czujesz?
Czytam Was dziewczyny, ale nie mam siły pisać. Dzwoniłam ostatnio do kliniki przez dwa dni i koordynator nie odbierała i nie oddzwaniała. Dwa dni później telefon, że koordynator na urlopie i że znaleźli dla nas dawczynię. Nawet się nie ucieszyłam. Jakoś trafiło na dzień w totalnym dole. Kiedy już stwierdziłam, że chcę kasę z powrotem i chcę wracać do domu i chcę wreszcie zacząć żyć a nie czekać niewiadomo na co.
Teraz znowu mamy czekać na wieści jak pójdzie stymulacja u dawczyni.
 
reklama
Do góry