reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Monila dacie rade wierze w to choc wiem jak trudno wam sie teraz zyje.. zycze owocnych staran;-)

Pflaume jesli by mi tylko sytuacja finansowa pozawlala i warunki mieszkalne nie zastanawialabym sie nad 2 gim zaraz bym machala z mezem;p;-)oboje chcemy ale musimy ie powstrzymac...rozumiem jednak ze jestes nie gotowa miala przejascia z mala wiec tez bym chyba tak miala...

Biedroneczka paparazi hahah ;-) dobrze niech sie jreci Wam ten biznes;-)
 
ja na chwile obecną tez nie chcialabym rodzeństwa dla Natalki. Musze odpocząć od takiego malenstwa - tylko, żeby to zle nie zabrzmialo. Moja córcia z każdym dniem jest coraz bardziej kontaktowa, wiecej rozumie. Pasuje mi to. Staje się coraz bardziej samodzielna.

Nie czuję sie gotowa. Myslę, ze za 2-3 lata chętnie, ale na pewno nie teraz.
 
taycia gratuluję ślicznego bobaska:tak:
Ja też Igorka urodziłam w 35tyg trochę przeszedł po urodzeniu ale teraz już wszystko nadrobił i bardzo dużo rozrabia.
Niestety nie zaglądam tu często, ale cały czas o was myślę. Dzieci już takie duże i oczywiście wszystkie śliczne.
Wklejam najnowsze zdjęcie Igorka
IMG_1871.jpg
I jeszcze dwa z wakacji
IMG_1794.jpgIMG_1822.jpg

Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)
 
reklama
Cześć dziewczyny !

Przebywam na grupie na fb i tak z ciekawosci co tu słychac zajrzałam od chyb roku :D Serdecznie Was pozdrawiam :) Jeśli czasowo bede dawala rade to bede zagladać i sie odzywać ;);)

Jak miło tu wejsc - tak się przypomniało mi wszystko jak w ciąży byłam :D:D ! Aż znowu mi się chce hahaha :D

Buziole :*
 
Do góry