reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hello

a ja nie wiem jak sie do Was dostac:zawstydzona/y::-:)-D
wiec moze ktoras tak mnie oswieci?:-D

a tak poza tym mam 2 miesiace wakacji:) wiec wolne od pracy i moze uda mi sie czesciej zagladac:)

pozdrawiam
 
reklama
a Ty się Beti nie rozpisałaś, wcale :-D.

po 1. nie nazwałam dziewczyn tandetą, tylko napisałam komentarz podczas spięcia Z TOBĄ 'trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Wśród tandety lśniąc jak diament' - więc proszę Cię, nie przekręcaj faktów.
po 2. piszesz że wieczorna nuda zmotywowała Cię do zarejestrowania się, a za chwilę piszesz że masz ciekawsze zajęcia.. No to nudzisz się czy masz zajęcia? ahahaha litości!
po 3. o odejściu z FB zadecydowałam sama, nie była to decyzja kogokolwiek, także daruj sobie jakieś dziwne komentarze. Chciałabym nadmienić że z FB odeszło zdaje się 5 osób, w różnym czasie więc jak widać.. nie tylko ja z FB zakończyłam przygodę.
po 4 jak nie masz ochoty uczestniczyć, to po co uczestniczysz?
po 5. czytaj ze zrozumieniem :-D (to tak już do przodu, jak zechcesz mnie uraczyć kolejną odpowiedzią..przeczytaj dokładnie co napisałam, zanalizuj, na ile Twój umysł jest w stanie.)
 
Uf, gorąco tu się zrobiło. Dziewczyny już wszystko napisały, ja się tylko pod tym podpisze i tyle.

Aga, wejdź na tę strone co Karola ci podała. W razie problemów pomożemy ;-)
 
boże jak ja uwielbiam czytać Twoje posty Beti - i wiedz że więcej niż 1 osoba Cie zablokowała bo ja już mimo że zrezygnowałam z fb wiem że sama nie byłam i niechęci do czytania tego co masz nam do przekazania - jak ci tam tak dobrze na tym fb to tam zostań i niech reszta dziewczyn ma ten zaszczyt i może z Tobą poobcować :-)
 
Beti, jesteś osoba niesamowicie próżną. pławisz się w płytkim brodziku intelektualnym, co neistety widać na kilometr. jesteś przerostem formy nad treścią.

od Muchy odczep się, w przeciwieństwie do Ciebie - wie co mówi i mówi z sensem. Ma klasę, którą umie pokazać. jest szczera a nie wredna i chamska. nie dorastasz Jej do pięt, wiec daruj sobie złośliwostki do Niej skierowane. a z ciebie wydobywa się jeden wielki bełkot - kipi z ciebie jad, az tak jesteś zgorzkniała?

proponuje zakończyć ten wątpliwej przyjemności dialog.
 
Ostatnia edycja:
Ulalalala :tak: no tak, ja podpisuje sie pod wypowiedzia Dziewczyn pomimo,ze osobiscie nic do Ciebie nie mam Beti,ale fakt faktem czasami z twoich wypowiedzi nie wiadomo czy sie smiac, czy plakac...ja odeszlam z FB,bo tak chcialam i nie czuje sie gorsza,czy w twoim mniemaniu lepsza,ze moglam tam byc :-D...

Ja nadal przeziebiona,w pracy ledwo co slychac moj zatlumiony glos przez telefon. Szymon zaczal raczkowac i biegac w chodziku :szok::-D:szok: to mi sie rozkrecilo Dziecko :-)

Poza tym brzuch rosnie, kg dochodza, sil nie za wiele,ale jakos ciagne ;-)
Pozdrowienia!
 
reklama
Do góry