reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

KRYZYS

Moj wczorajszy kryzys spowodowany byl mlodym wiszacym na cycku przez 3h prawie non top, brakiem mleka do odciagniecia do leku, potwornym bolem cyckow, marudzeniem mlodego, ktory walczyl ze snem przez 7h mimo, ze oczy same mu sie zamykaly, w efekcie podaniem w srodku nocy formuly mimo mojego podejrzenia o nietolerancje laktozy oraz M. ktory mial to wszystko w doopie i spal jak zabity!

Efekt: po raz pierwszy zostawilam ich samych i poprostu ucieklam na dol. Potrzebowalam godziny samotnosci, ciszy i snu. Po godzinie wrocilam na pole bitwy.

Leczenie: M. zajal sie rano mlodym a ja odespalam ponad 2h bez przerwy! Wzielam dlugi prysznic i "odkrzaczylam" to i owo po 6 miesiacach :szok:, wysmarowalam sie balsamem opalajacym poczym odpilam kawke (bezkofeinowa oczywiscie) i zagryzlam ciastem. Jak niewiele potrzeba do szczescia kobiecie w pologu...
 
reklama
ha !! Malgo tez dzisij zaszalalm z dluga kapiela i samoopalaczem po :)
Malinowa urodzilysmy tego samego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


A u mnie Emi ma goraczke..i jest sajgon!!! boje sie o Malucha!! ;(
 
Malgo no to zaszalalas :-)a u nas mlodym dzisiaj zajmuje sie moja mama,siedzimy sobie przy grillku no i pierwszy redsik leci od 10 miesiecy :-D

Igasia faktycznie :-p dzieciolki z tego samego dnia.

Mam nadzieje,ze maluszka nic nie wezmie..
 
matko REDSIK tak mi sie marzy od kilku miesięcy -mniam mniam:-D ale Ci malinowa zazdroszczę i to widzę ,że nie tylko ja :-Dsame zazdrośnice :-D
Malgo00 to kochana zaszalałaś-gratuluję!!!! faktycznie kobicie do szczęścia wiele nie potrzeba a ty bardziej teraz w naszej sytuacji mi się marzy kilka nieprzerwanych godzin snu i redsik,małe solarium i chwila spokoju :-)
 
Ostatnia edycja:
ooo, a mi jeszcze lampka wina albo szklaneczka likieru kawowego z lodem i kawalek czekolady z nadzieniem truskawkowym (albo i cala). :-) No i jeden niewinny dymek, taki cieniutki i mietowy, najlepiej z ta lampka wina. Palilam przed ciaza i troche mnie ciagnie:-(
 
Karmie Weronisie wlasnie.wczoraj byl problem kupkowy, duszenie i czerwona skupiona minka....ale dalam jej troche cieplej wody i sie chyba rozluznilo. Pozatym bialy nalot na jezyku , to te plesniawki tak? Ale z tym musimy poczekac do poniedzialku.
Malgo... Zazdroszcze relaksu, ja to jestem taka glupia ze nawet jak daje Małą mezowi, i widze problem to juz lece mimo ze mialam spac naprzyklad. A co do dymka- to wczoraj spalilam pierwszego papierosa od ponad 9 mc.
 
weronisia śpi ... Dziś jest spokojniejsze...tez dostała troszkę wody i chyba jej to pomaga na kupki....ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć czy w nocy była kupka czy nie....haha dziś robię cos dla siebie i farbuje włosy na czerwono.na fryzjera nie mam kasy wiec muszę sie zadowolić tylko farba ...bo cięcie tez by sie przydało.
P.s.jak daje sie pic dziecku rumianek to taki normalny czy musi być specjalna herbatka dla niemowląt ?rumianek chyba dobry na brzuszek.
 
reklama
Malgono wez!!!ale mi robisz ochote,na to,czego wlasnie nie moge!!!!
Dalikarmisz cycusiem?
ja,od czasu do czasu,podaje herbatke koperkowa z Bobo Vita.
Moja Emi m 39 stopni goraczki od wczoraj...i tak mi jej zal...
 
Do góry