reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

witam
ja na sekunde bo sprzatam i szykuje obiadek, dzis moje kochanie wraca bedzie po 17tej, strasznie sie ciesze
ja od poczatku ciazy przytylam jakies 3 kg, mam nadzieje ze pozniej mie nie wywali bo i tak duuza jestem wiec nie chce pozniej po porodzie jak wieloryb wygladac, staram sie jesc racjonalnie, od czasu do czasu pozwalam sobie na jakas przyjemnosc

altaya7 - wybralam "Milosc i inne uzywki"- dawno nie ogladalam tego typu filmow, a z repertuaru to oprocz tego zainteresowal mnie " Sanctum3D", ale my zawsze z mezem chodzilismy na jakies trilery lub fantastyczne wiec tym razem idziemy na to co ja chce ;-)a czy bylo warto to dam znac w niedziele wieczorem lub pon rano

trzymajcie sie papap
 
reklama
dobra mamusi ja zmykam bo zaraz mężuś wróci z pracy i trza mu obiadek odgrzać:):) no i moje filmy sie zaczynaja:) wiec bede dopieor jutro;) miłego wieczorka wam życzę;)i nie naskrobcie tutaj dużo co nie bede musiała długo nadrabiac;)
 
Witajcie dziewczeta
Ja juz po dzisiejszej wizycie, zaraz wszystko opisze w watku wizyt. na obiadek dzis kapusniaczek, juz wczoraj wieczorem zaczelam robic, dzis tylko doprawilam po powrocie i zaserwowalam na stół jak maz wrocił. Teraz zajadam sie delicjami, także robie sobie totalny mix w żolądku, kurcze a ja nawet nie zważylam sie ostatnio, hehehe może i dobrze nie wiem czy mi się przytylo ;))
 
widze dziewczyny ze problem wagi sie uaktywnil.. staram sie patrzec na to co jem rzadko mam jakieds napady na jedzenie czy cos, owszem zjem cos slodkiego ale w nieduzych ilosciach bardziej smaki wariowaly mi na poczatku ciazy....przed ciaza nie jadlam prawie obiadow teraz jem prawie codziennie i chyba dzieki temu tyje i podobna wage i wzrost taki sam sprzed ciazy co Altaya.. Ja ogolnie mam dola przez sowja wage i wyglad tym bardziej ze w 2007 roku udalo mi sie schudnac z 83 na 60 kg( zawsze mialam nadwage od dziecka) tak pozniej sie trzymalam 64-66 a po slubie ( czewriec zeszlego roku)6 kg na plus i teraz ciaza jak na razie z tego co widze ,mam najwiecej z Was;( 5,5-6 na plusie;( nie wiem jak bede wygladac na koniec ciazy..jak pomysle ze znwu czekam mnie harowa z odchudzaniem odechciewa mi sie wszystkiego... to tyle..
 
taycia ja też z bolącym kręgosłupem zmagam się prawie od początku ciąży i czasami myślę co to będzie jak będę w 8 czy 9 miesiącu ciąży- chyba z łóżka nie będę wychodzić:eek: Mój luby zakupił mi poduchę-kojec dla kobiet w ciąży która mi ma pomóc z moimi obolałymi plecami, oraz ma jeszcze inne zastosowania nawet jak się dzidzia urodzi. Jeszcze jej nie sprawdziłam, bo czekam na dostarczenie przez kuriera, ale naczytałam się tylku bardzo dobrych opini na jej temat, że mam nadzieję, że i mi będzie służyć.
Oto link do allegro gdzie ją zakupiłam, jest tam jeszcze więcej informacji o niej:
MOTHERHOOD --- KOJEC PODUSZKA DLA KOBIET W CIĄŻY (1440121039) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Petunia tez sie zastanawialam nad kupnem takiej poduszki.. jak juz ci dostarcza i ja troche potarmosisz..to podziel sie opinia,moze sie na nia skusze:-)
 
Petunia-ja tez jestem ciekawa tej poduszki wiec koniecznie daj znac jak sie sprawdza....aaa zaraz której to maz kupił taka poduszke?? Oli.B to chyba ty- masz juz ja, uzywasz??
 
witam wieczorkiem ;)

mam taką poduchę i uwielbiam z nią spać ;) nic nie boli po nocy chodzi głównie o kręgosłup a i fajnie się układa w zależności od pozycji;)
lepsza niż mąż - który bywa czasami w domu ;P

ja jutro na prenatalne badania ide .... już kupiłam pączki żeby dzidzie pobudzić do ruchliwości ;))

jeju od poniedziałku się zacznie znowu szkoła i jazda w tą i z powrotem .... ehh nie lubię tak jeździć bez sensu

męzuś mój jutro przyjedzie wkońcu pójdziemy na jakiś romantyczny spacer ... jurto roczek więcej mi stuknie ;(

ide coś przekąsić ...
 
reklama
Witam sie wieczorowa pora:-)

Ta poduszka wyglada obiecujaco;-)
Gabinia koniecznie daj znac po jutrzejszej wizycie. :-)
Ja poki co schudlam 3 kilo, chociaz jem tak jak zawsze a i dodatkowo sie malo ruszam bo jestem na l4 i musze lezec wiec tym bardziej mnie to dziwi. Ale pewnie nadrobie:-)

Niedawno wrocilam od internisty. Bylam po wpis do karty ciazy. Obadal, oslucha, cisnienie zmierzyl, naswet zrobil ekg.
Wszystko jest ok, wizyta odbebniona:-)
 
Do góry