reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hej laseczki
witam sie srednio wyspana
wczorajszy dzien byl mega wyczerppujacy- przywiezli mi meble do kuchni wiec cale popoludnie ukladalam gary w szafkach w przwrach na uspokajanie Mai- zabki daly sie wczoraj do wiwatu, niby noc dobrze minela ale czuje sie lekko wypluta i jeszcze ima przyszla- pelno sniegu u nas!!!

agula co za dran z tego szefa! ale jakbys zlozyla podanie ze chcesz pracowac 7 godz to musialby cie jakos przetrzymac przez rok, myslalas o tym? moja kumpela tak zrobila bo miala podobna sytuacje
 
reklama
Pojawiam sie i znikam... dawno mnie u Was nie bylo... dobrze ze dalej dzialacie....
Agula heloo;-) u nas podobnie jak u Ciebie z mlodym a praca sie nie przejmuj szkoda nerwow ;/ pracdawcy sa beznadziejnie< nie wszyscy>... pewni nie ciekawi was co u mnie ale i tak napisze;p mialam ciezki czas i cierpialam zarazem na brak, poniewaz cas swiat i sylwestra zawsze napiety bo urodziny ktore rpbilam na 6 rat na szczescie ostatnie jakie odprawialam...choc bardzo lubie warunki i finanse < przy budowie domu> nie pozwla na imprezy... do tego mialam ciezki czas z mezem na razie wyszlismy na prosta, z pozytywow udalo nam sie zalapac na wakacje nad morze 2 tyg od polowy czerwca < a mielsimy nie jechac bo wnioski przyjmowali jak maz byl na urlopie i nikt mu nie dal znac>, odebralismy projekt domu i na przyszla wiosne zaczynamy budowe naszych "4 katow", dieta jakos idzie amm minus 8,5 kg ale teraz zastoj;/jeszcze jakies 12 kg przede mna...
sciskam Was sierpnioweczki i pozdrawiam bede starac sie zagladac czesciej...
 
Hej.
Powoli zamiera forum :((
Sagaa31 ciekawi ciekawi. Nawiasem to ja tez mam ciezki okres z M ostanio zaczal twierdzic ze jak ja mam dobrze ze siedze w domku i nic nie musze robic. Mamy ciche dni ale co tam nie bede smecic.
Bylam wczoraj w biedronce i u nas nie bylo juz zabawek. Dzisiaj bede w bialym i tam zobacze. Mamy wizyte u neurologa i prosze o kciukasy zeby powiedzial ze nie jest zle. Wczoraj pochawlilam malutkiego to dal do wiwatu, teraz lula smacznie a ja mam chwile dla siebie :))
kalolap malutka zapewne byla grzevzna jak dalas rade pochowa gary itp.
A gdzie reszta mamusiek?
 
aankaa kciuki zaciśnięte&&& my wizytę mamy jutro. My objeździliśmy chyba 8 biedronek, ale u nas w mieście jest 5:-D

Dziewczyny w Carrefour pampki w kartonach za 79.99 od dziś!

Mały właśnie rozpracowuje stoliczek edukacyjny :-D Niedługo obiad i na spacer.
 
hellooo
Karolap u mnie to nie przejdzie bo ja nie miałam calego etatu... ale szczerze mam go w du.. i nie chcem mieć już z nim nic wspólnego, mam tylko nadzieje, że nie długo i coś znajde a jemu z uśmiechem na twarzy polze wypowiedzenie i wtedy serdecznie podziękuje za 4 lata:laugh2:
 
witam!

ja ostatnio jakoś przed kompem nie siedzę. czasu jakoś brak, bo my bez tatusia radzimy, więc wszystko na mojej głowie, mama mi pomaga, ale wiecie, mama to nie tata ;-) K wraca teraz w pt/sob więc odrobinę odpocznę ;-)
agu-la ja tam kadrową nie jestem, ale od kiedy można dać osobie która na zastępstwo umowę na stałe jak pracownik którego się zastępowało jest na macierzyńskim albo urlopie wypoczynkowym???:confused:
marta z wym wychodzeniem po basenie nie jest źle, bo z moją od razu nie wychodzę, po basenie zazwyczaj się karmimy i odbijamy, więc te 15-20 min zlatuje, no i zawsze ją opatulam kocem zanim wyjdziemy na dwór a w aucie od razu ściągam by nie przegrzać.
 
saga, ciekawi nas co u Ciebie bardzo! Zazdroszczę tego planu domu i wogóle planów budowy:happy:

U nas trochę zmian. Przestawiam małą na spanie w dzień tylko dwa razy, bo wolę chyba jak śpi 2 razy, a dłużej. No i ostatnio bardzo trudno było ją uśpić w dzień, to się wkurzyłam i postanowiłam, że będzie spała 2 razy, skoro nie chce spać to ok!!

agula, mnie również wydaje się, że pracodawca postąpił niezgodnie z przepisami, no ale to JJ najlepiej się na tym zna!
 
witajcie,
qrcze jak znalazlam Wasze forum to myślałam, że mam dużo wolnego czasu na pisanie i będę mogła się udzielać. Ale to jednak nei jest takie proste. Jak Mała nei śpi to szkoda siedzieć przed kompem,a jak śpi to zawsze jest coś do zrobienia. Niby wieczorami jest czas, no ale wtedy mąż już jest w domu :-p
Nikos i jak tam próby usypiania, masz już jakieś rezultaty? faktycznie wychodzi, że te dwie drzemki są dłuższe?
mlodam jakoś tak łatwo to brzmi jak piszesz o tym basenie, powoli zaczynam się przekonywać, że warto. Niech tylko pogoda zrobi się bardziej wiosenna i ruszamy na basen :)
U mnie Mała jest zachwycona muzycznym stolikiem, tylko czasami jej się zdarzy uderzyć w niego główką, bo standardowo boki stoliczka muszą być wzięte do buzi.
A mam jeszcze pytanie, używacie puzzli piankowych, bo najwyższy czas, aby Mała zmieniła miejsce zabaw z wersalki na podłogę, ale mam w salonie kafelki i boje się, że będzie jej ciągnęło od podłogi.
 
karola, martha, możecie dać link do tych stolików muzycznych?
martha, mała od wczoraj śpi 2 razy na dzień i powiem Ci, że usypia sama tylko włożę ją do wózka i śpi po około półtorej, 2 godziny. Także jest dużo lepiej. Jak spała 3 razy to spała po 45 minut i ciężko ją było uśpić.
No i musiałam pilnować, żeby ostatnia drzemka nie skończyła się po 17-tej bo mała potem nie chciała zasnąć na noc.

Aha jeśli chodzi o puzzle piankowe, to niestety żadna z nas Ci ich nie poleci. Są one rakotwórcze. Odkąd jedna sierpniówka nas uświadomiła co do ich szkodliwości, większość z nas się takich puzzli pozbyła.

Wiesz, zrobisz jak zechcesz, ja moje wywaliłam:rofl2: kładę małą na dywanie, na kocyku i macie.
 
reklama
Do góry