reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

wiecie co goście w tak zaawansowanej ciąży to porażka, ja juz teraz nie mam zamiaru nikogo widziec u mnie, potem tylko sprzatanie i nic więcej
coś dziś marudna jestem ::) i chcę już urodzić !!!!!!!
 
reklama
Gaga mi w piątek gin powiedział 7-10 dni, on nie lubi ciąż przenoszonych, więc może mi się uda na naszą 6 rocznicę 7.08. Jak by nie było to już ostatnie chwile ;)
A goście to faktycznie przerypana sprawa ale wszyscy chcą cię zobaczyć i pozałatwiać sprawy przed porodem bo później nie będziemy miały dla nich czasu, i mają rację.
 
hej kochane mamusie!!U nas za oknem pochmurno,a w nocy była niezła burza.Coś od rana żle się czuję, brzuszek pobolewa i jest mi strasznie niedobrze.Ja mieszkam w Kłodzku(woj.dolnośląskie). Oczywiście wybraliśmy imię dla synka: Remigiusz Bartosz.Takie niespotykane ale nam się podoba.Pozdrawiam
 
moninia na początki linku daj
 
czesc dziewczyny
u mnie dzisiaj fajny chlodek po deszczu i burzy ,cala noc sie meczylam i od rana mam skurcze wprawdzie jak chodze sa silniejsze a jak leze to ustaja ale mam stracha i leze wzielam magnez i nospe mame przygotowołam ze by była na posterunku ,dzisiaj nie moge rodzic raz to za wczesnie dwa to nic nie mam przygotowane a na dodatek werka ma biegunke wszystko do d...
gaga alez jestes zdesperowana :) cierpliwosci juz nie długo
ide lezec i moze sie przespie moj mezus wzioł małego obsranca na spacer ;D to troche odpoczne
pozdrawiam kasia
 
wczoraj sie ważyłam i przezyłam szok przytyłam 25 kg :-[ nawet nic nie mowie mezowi bo juz sie pytał czy na pewno uda mi pozbyc tych kilogramow mam nadzieje ze tak :) ostatnio kapalam weronie i ona sie uparła ze mam sie z nią kąpac i jak weszłam to woda sie przelala z wanny a wercia mowi mamo ty jestes wieloryb :laugh:
pozdrawiam kasia
 
gaga pisze:
no upał daje w dupe i to strasznie u nas burza wyglądała tak że pierdło, bekło i se poszło

;Dmyślalam ze urodzę ze smiechu na ten opis burzy ;D ;D U nas sie ochlodzilo, deszcz spoadł nad ranem, całkiem niezły. Ale do 3 w nocy nie dalam rady zasnac tak było duszno i parno.
 
reklama
Ja dobrze znoszę wysokie temperatury ale chodzę wkurzona jak bąk jak nie mam czym oddychać !!! Czy wy też odczywacie takie braki TLENU ??? ??? ZDECHNE ZARAZ
Co z tą prognozą kiedy ma się zacząć robić normalnie, wyobrażacie sobie teraz rodzić ???
 
Do góry