reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Anecik no to sie ruszyło na naszym forum. GRATULACJE WIELLKIE! ZOBACZYSZ JAK SZYBKO WRÓCISZ DO FORMY! WYPOCZYWAJ ILE SIE DA. TOMKA MOCNO PRZYTULAJ.
 
hej mamusie.We worek minie tydzień jak odszedł mi czop sluzowy i ....nic. Chodzę po schodach, noszę swoją 2-letnią córeczkę na rękach, robię przysiady i też...NIC.Chyba mojemu synkowi podoba się w brzuszku.Co robić?Mam pytanie.jak mam wprowadzić swoje dane w galerii sierpniowych dzieciaczków i ską mogę pozbrać rysunek o długości ciąży i jak to zrobić.Całuski.Gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś..Pozdrawiam...
 
W pewnym sensie mój sen się sprawdził. Miała być Goga lub gaga i Anecik. Są pierwsze...
Więcej nie pamiętam, i nie prorokuję....

A tak wogóle to prawie się popłakałam ze wzruszenia...

No to która następna????????
 
moninia już cię dopisuję ;D podaj skąd jesteś (miasto ) i imie dla synka jeśli wybraliście a adresy suwaczków zaraz ci podeślę
 
reklama
moninia tutaj masz link do zrobienia suwaczka http://tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php
jak sobie tam wszystko ustawisz to skopiuj link suwaczka i daj sobie twoje konto a tam dane publiczne i w
podpis wklej sobie link suwaczka tylko pamiętaj o nawiasach
 
Do góry