reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

byliśmy w końcu z mężem w ikei i się śmialiśmy bo chyba widzieliśmy z pięć smoczyc ;D pewnie wpadły na pomysł coby się ochłodzic w ikei bo tam klima chula, normalny wysyp ciężarnych ;) no ale mamy już stoliczek i lampkę dla malutkiej nad łóżeczko

zuzaczek widziałąm w ikei ten przewijak zajebisty, szkoda że nie widziałąm go wcześniej, no ale trudno już mamy taki na łóżeczko
 
reklama
Hej Sierpnióweczki, jak przeżyłyście ten upalny dzień?? podobno od jutra już ochłodzenie, chyba że znowu coś namącili ???
Strasznie się cieszę że znalazłam to formum a przede wszystkim Was! Dzień bez BB to dzień stracony!
Miłej nocki!
 
no upał daje w dupe i to strasznie u nas burza wyglądała tak że pierdło, bekło i se poszło :mad: i wcale jakos nie jest rewelacyjnie, mam nadzieję że to ochłodzenie przyjdzie bo mam już dość
 
witam :)
Anecik gratulacje :)
u mnie tez bardzo gorąco ale wykorzystalam pomysl gagi ze spryskiwaczem i jakos przezylam i mala przy okazji miala radoche ;D
zaczynam sie bac porodu jeszcze do nie dwana to myslalam ze jak wytrzmalam z weronka to i teraz, a ja sie boje i juz :(
dziewczyny ja tez sie ciesze ze was znalazłam zagladam zawsze jak mam chwilke czasu a przy mojej córci to trudna sprawa :)
pozdrawiam kasia
 
no ja tez dzięki bb jakoś tak pewniej się czuje, no i dzięki radom zuzaczka ;D i mam nadzieję że nasze sierpnióweczki któe urodziły, tez sie podzielą z nami swoimi wrażeniami i stworzymy grupe wsparcia młodych mam ;D
ja dzis miałam taki PRAWDZIWY skurcz i muszę powiedzieć żę do tej pory WOGÓLE sie porodu nie bałam, a po tym skurczu jakoś tak zeschizowałam, że rany to już ja RODZĘ, NO ALE BYŁ JEDEN I KONIEC :mad: więc ide spać i oby ten upał się skończył
miłej nocki śpijcie spokojnie, do jutra
 
rady żużaczka rzeczywiscie sa bardzo przydatne i pomocne ja niby mam juz doswiadczenie bo to bedzie drugie ale jednak zawsze sie cos znajdzie z czego warto skorzystac
u mnie bedzie zarabista burza własciwie juz jestem wiec uciekam i glowe chowam pod poduszke dobrej nocki i do jutra :)
kasia
 
u nas z ranka słonka brak, ale jest dość parno, choc i tak lepiej niz wczoraj
Dziś nasza rocznica pierwsza, ale chyba malutka nie zrobi nam prezentu a szkoda, mężulo jeszcze śpi a ja cos juz nie daje rady
kiedy my urodzimy???
 
słuchajcie mam już dość tych upałów i nocy nieprzespanych. a miałam sie ponoć wyspać zanim małe się urodzi hihihi juz to widzę :-) a deszczu jak nie było tak nie ma....:-( wczoraj miałam koszmarny dzień- zaczęłam wymiotować i trochę się wystraszyłam-rodzinkę zresztą też-ale mój gin kazał wziąść tabletkę na wymioty i zobaczyć czy przejdzie, jeśli by nie przeszło kazał natychmiast się do niego zgłosić, ale dzięki Bogu przeszło i teraz jest wszystko ok- no oprócz tych upałów....musze przyznać, że najadłam się trochę strachu....
 
reklama
U nas trochę lepiej, nie ma słoneczka i da się oddychać ale to na dworzu bo w domu jest koszmarnie a mój mężulek śpi. Co prawda jego siostra z mężem wyjechali od nas o 3 nad ranem więc ja też powinnam jeszcze spać... gdyby zawsze dało się robić to co byśmy chciały czy powinny...no a dziś kolejni goście ::)
Od szwagierki mała nasza dostała matę to się chyba nazywa edukacyjna, taka z pałąkami z zabawkami nad ziemią.
Wczoraj oglądałam program na nationale lub na discovery od maluszkach w brzuszku od poczęcia do narodzin, z pełnym filmem z porodu, zaczęłam się zastanawiać nad cesarką....
Maleństwo trzymaj się jeszcze, chociaż z tydzień. Będzie dobrze!
 
Do góry