reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowa mama

Ah dziękuję za wszystkie gratulacje :elvis::elvis:

Zdjęcia musimy zgrać na kompa.

No i niestety D. pracuje :wściekła/y:, złe wspomnienia wracają. Dzisiaj będzie chociaż po 17 żeby zająć sie Marią jak będę karmić.

Marysia chodzi i przutula Anię cały czas, problemem jest nadmiar energii jaki posiada, wczoraj szczęśliwie się złożyło, że karmiłam Anię tylko 20 minut z Marysią później maluch usnął i byłam już dla Marii ale 40 minut czy 1 godziny ona ze mną nie wysiedzi :-( Czytanie jest dobre na pierwsze 10 - 15 minut.
 
reklama
Nadrobię wam statystykę :-p

Słowiczku - Marysia też ma szmery, takie wzrotowe czy jak to sie nazywa. Będzie dobrze :tak::tak:

Maria nadal chrypi, jestem wściekła na teściową.:wściekła/y: Do tego daje nam ostro popalić.
A i siostra D. niezły numer mi strzeliła. Przyszła odwiedzić mnie w szpitalu następnego dnia ze swoim facetem - ja niecałą dobę po porodzie a ta mi obcego faceta przedstawia :wściekła/y::wściekła/y:. CHyba słaba byłam bo udało mi się powstrzymać wybuch złości. Teściowa też jej nic nie powiedziała :wściekła/y::wściekła/y: Ale przynajmniej od tamtego czasu jej nie widziałam :-p

Dobra idę coś zjeć bo wiecie nadal głodna chodzę :-D
 
Agata to fajny miałaś poród.:-)o ile poród może być fajny.;-)Tyle że współczuje podania tej oxytocyny na sali patologi z 4 dziewczynami(dla mnie to dziwne)
Jak ja miałam podawaną oxy.to na porodówce i to za każdym razem.i tam już pod kontrolą położnej.
Agata i co to za zakarzenie???Chyba cos przeoczyłam
Agatko fajnie że Maria taka zafascynowana,a co do spedzania z nią czasu to może pomoże ci naprzykład w podawaniu ciuszków i wkładaniu do pralki( u mnie sie to sprawdzało)A z zabaw to u mnie hitem są ludziki z kasztanów.
 
Bibi - ja jestem nosicielem paciorkowca w drogach rodnych, chyba od wielu lat, a na pewno przed porodem Marii. Nic się na to nie poradzi wiele kobiet nawet o tym nie wie. Aby ochornić dziecko matce podaje sie antybiotyk ale przynajmniej na 2 godziny przed porodem. U mnie z powodu zbyt zaawansowanego porodu znowu go nie podano :no:
A oxy dostałam, żeby pani doktor na patologii zobaczyła tylko 3 skurcze, zresztą w wypisie napisali że test oxy był negatywny - ***** prawda - bo 3 skurcz już nie był ostatnim tylko początkiem. A oni jako początek porodu przyjeli chyba odejście wód - tylko kto ma wtedy już 9 cm rozwarcie :confused:
 
Agata no poród szybki :-)
a jak po oxy nie miałam ani jednego skórczu :-) wogóle nie wiem co to skurcze porodowe :-D pokroili mnie i już

ale fajnie że już w domku, Marys do Anuli na pewno szybko się przyzwyczai i nauczy pomagać, kwestia czasu, a ty jesteś tak zorganizowana baba że raz dwa z wszystkim się uporasz
 
Agata no poród szybki :-)
a jak po oxy nie miałam ani jednego skórczu :-) wogóle nie wiem co to skurcze porodowe :-D pokroili mnie i już

ale fajnie że już w domku, Marys do Anuli na pewno szybko się przyzwyczai i nauczy pomagać, kwestia czasu, a ty jesteś tak zorganizowana baba że raz dwa z wszystkim się uporasz

Mnie tez pokroili, więc nie wiem co to skorcze. A co do reszty to zgadzam się z Gagą w 100%. Agata, napewno da sobie radę tylko musi to wszystko ogarnąć. Agatka, będzie dobrze.
 
Agatka, będzie lepiej. Chociaż mnie się wydaje, że wcale nie jest tak źle, sądząc po Twoich licznych i całkiem optymistycznych postach. Pomyśl sobie, że ja w poniedziałek urodziłam, we wtorek wróciłam do domu i biegałam po mieście zapisać się do przychodni i zrobić zakupy, a od środy zostałam sama z dziewczynkami. Uważam, że wtedy było o wiele łatwiej niż teraz.
Ja jestem nienormalna, bo lubie rodzic. Lubię tą adrenalinkę i ten ból, który zamienia się w ulgę i wielkie szczęście i radośc.

Słowiczku, Michalinka tez ma szmery. Od początku chodziliśmy do kardiologa, ale po dwóch latach stwierdzili, że szmery prawdopodobnie nie znikną, ale są niewinne i nie musimy byc już pod kontrolą. Pediatra do dzisiaj za każdym razem zwraca nam na to uwagę. Będzie dobrze!

Załapałam dzisiaj doła. Michalinka jest nie do wytrzymania. Cały dzień wyje. Dzisiaj zaczęła już o 6:30, jeszcze w łóżku i do 8:50, kiedy to wychodziła do przedszkola, ryczała. Jak ją odbierałam to już w szatni wpadła w szał. W przedszkolu jest grzeczna i spokojna i pani mi nagadała, że Misiunia chce zwracać na siebie uwagę, że ja za mało uwagi jej pościęcam itd. Czuję się okropnie. Wydaje mi się, że Misiulką zajmuję się jeszcze więcej niż Mandolinką. Co ze mnie za matka. Ryczeć mi się chce. Chyba zacznę jak Michalinka;-)
 
hej
Agata kupki mogą być wodniste i po każdym karmieniu, byle nie były zielone czy jakoś bardzo śmierdzące. Będzie dobrze zobaczysz!! Mała nauczy się szybciej jeść Ty złapiesz rytm...
A ja jak zwykle RYGA....
 
reklama
hej hej !!!!

D. uważa że świetnie wyglądam i że jestem stworzona do rodzenia dzieci :dry:

hehehhe dobry jest zagaduje juz o trzeciego potomka :-D;-)

a co do porodu to mój z Liwią był bardzo podobny ! małpy jedne myślały ze panikuje jak powiedziałam ze zaraz urodze a mnie poprostu tak rozchulało po tej oxy ! i teraz panicznie sie boje porodu :baffled:


Załapałam dzisiaj doła. Michalinka jest nie do wytrzymania. Cały dzień wyje. Dzisiaj zaczęła już o 6:30, jeszcze w łóżku i do 8:50, kiedy to wychodziła do przedszkola, ryczała. Jak ją odbierałam to już w szatni wpadła w szał. W przedszkolu jest grzeczna i spokojna i pani mi nagadała, że Misiunia chce zwracać na siebie uwagę, że ja za mało uwagi jej pościęcam itd. Czuję się okropnie. Wydaje mi się, że Misiulką zajmuję się jeszcze więcej niż Mandolinką. Co ze mnie za matka. Ryczeć mi się chce. Chyba zacznę jak Michalinka;-)

oj tam słuchaj pani, chce odwórcić uwagę zebyś przypadkiem nie wpadła ze to przez przedszkole i chciałą zabłysnąc swoim doświadczeniem i pewnie super niani sie naoglądała ! poza tym mi sie wydaje ze spokojna jest cały dzień bo obce panie i nie moze pozwolić sobie wiec jak Cie ozbaczy to daje popalić i musi dać upust !!!!


a nasz przedszkolak za tydzień ma pasowanie na przedszkolaka :blink: juz mi w gardle ściska :-D oj chusteczki pójdą w ruch !!!
 
Do góry