reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

To jak to właściwie jest z tymi zasiłkami wychowawczymi?? Anda pisze, że do 504 zł netto, a Słowiczek, że 540 zł brutto... A jak mi się urlopy wypoczynkowe kończą w lutym, to wtedy dopiero składam podanie o wychowawczy i będą mi potrzebne PIT-y za 2005?
Anika - trzymaj sie. Ja po moich perypetiach dobrze wiem, co znaczy zapalenie piersi... I wiesz co... mi paracetamol na goraczke nie pomagał. Lekarze w szpitalu dali mi Diclofenac (czopki) - jest silniejszy i dobrze zbija gorączkę, nawet na 12 godzin. Ale chyba jest na receptę. Wprawdzie coś tam piszą, żeby uważać w trakcie karmienia, ale zalecało mi go kilku ginekologów położników...
 
reklama
Anda kto spi ten spi ;) My tez wrócilismy z urodzin babcinych, Liwcia to imprezowa dziewczyna i była grzeczniutka, najgorsze te łapanie za raczki i nie przegadasz, szlag mnie trafia bo nikt nie umie pojąć tego a ona jak wściekła nic tylko te rączki w buzi !! Widze że dziewczynki sierpniówki miały dzis wypad solidarnie ;D
Co do mat to lepsza na pewno jest z tymi łukami !!
A co do jedzonka to takie pychotki tez tam były i nie omieszkałam skusic sie na te co bezpieczniejsze chociaż śledzik kusił ;) Troche obawiałam sie karmienia bo to w lokalu było ale obruciłam sie plecami i jakos szło tylko to ciekawskie stworzonko co chwile przerywało jedzenie bo coś tam trzasneło to ktos sie odezwał głośniej czy przeszedł i juz musiała głowe w drugą strone :) ale na prawde jestem pod wrazeniem mojej córci, ze ani nie pisłaale tez olać sie nie dała i musiał cały czas ktos na nią uwage zwracać, teraz padła i spi jak nie wiem !!
 
Od razu mi weselej ,jak widzę, że niektóre dziewczęta mi wtórują i po nacach na necie buszują. ;D Moja tak padla, że słyszę za plecami jak głośno oddycha. A co do karmienia , to ma tak samo - jak tylko się ktoś głośniej zaśmieje , czy widelec o talerz uderzy, to ona od razu karmienie przerywa i główkę w drugą stronę. Myślę, że po prostu przyzwyczajona jest w ciszy jeść i inne sytuacje ją denerwują.
Senność ogarnia mnie pomału , więc pędzę wtulać się w córeczkę. Teraz to już na pewno dobranoc.pa pa ;)
 
hej!!!
U nmas wczoraj był lekarz. Tomuś dostał fenistil na wysypkę i kropelki do noska. Mamy zacząć pić soczki!! Jak dojdziemy do 80 ml soku to wprowadzać mamy zupki!!
Anda mój Tomcio też zainteresowany wszystkim w czasie karmienia!!
Miłej niedzieli!!
Pozdrawiamy
 
witam z ranka moje drogie mamusie i dzidziusie
Majeczka tez towarzyska sie okazał i zagadałą całe towarzystwo, co rozmowa sie rozkręcałą to małą głośniej i głośniej mówiła i w rezultacie wszyscy z nia gadali ;D
ja sie skusiłam w domku na ciacho co nam dali na wychodne i straaaaaaaaasznie sie bałam, bo masa orzechowa i czekolada, ale ciacho pyyyyyyyyyycha i mała spoko po nim zero reakcji, zresztą zjadłam je o 22 a karmiłam dopiero o 3.30 więc spoko
następny weekendzik 75-lecie mojej babci się kroi ;) a mała przecież do prababci musi jechac no bo jak inaczej ;) może będzie jej kuzynka młodsza o 2 tygodnie to sobie pogadaja ;)
 
hej Gaga moj Alex tez ma kuzynke,ze strony tatusia, doklanie dwa tygodnie mlodsza.
Zreszta poczeta pod naszym dachem hahaha :)(tutaj na mysli mam brata Scotta,ktory przyjechal w odwiedziny ze swoja dziewczyna wtedy,teraz zona) . Ciekawe to jest ze czasem dzieci w rodzinie rodza sie prawie w tym samym czasie
 
cześć dziewczyny! Co do chodzenia spać to ja o 24 to dopiero z psem na spacer chodze! Należe do nocnych marków. Arek idzie spać o 21 a ja po 24 ;D. Monika
 
Hej dziewczyny!!!
Co ja tu widze,wczoraj wszystkie imprezowały ;D a ja........musiałam w szkole siedziec i zostawić swoją kruszynke z babcia na pół dnia :(
Wczoraj byłam przerażona,bo jak wrócilismy z mężem wieczorem to mały po całym dniu spędzonym z moja mama wcale nie chciał do nas isc, u babci było mu najlepiej.
A co do tego zasiłku to się mozna o niego ubiegac niezaleznie od tego ze mąż w pracy dostaje rodzinny i jednorazowo 500zł za urodzenie dziecka????
My tez rozgladamy sie za jakas mata czy karuzela z bajerami dla małego juz n swieta pod choinke;)
 
Hej
U nas wczoraj była nasza kochana pani doktorka. Osłuchała obu synów ale tylko mnie poleczyła. Od wczoraj tak mi oko spuchło i ropieje...ech... gardło tez bolało jak cholera - całe spuchniete. Pani dr. dała mi wczoraj zastrzyk homeopatyczny i dzis po anginie ani śladu a oczko ropiało cała noc... normalnie jak z fontanny i dzis juz moge na nie patrzec. Powoli przechodzi.
Mały na ulewanie dostał HYPPOFIZIS i jak mu nie przjdzie to za miesiąc zastrzyki jeden w tygodniu (homeopatycznie, podskórne) bo juz nie wiem od czego ulewa. Diete mam scisła jak cholera, wszystko juz na mnie wisi (łacznie ze skórą ;D). No i nie wiem co mu sie z tymi kupkami porobilo??
Dostał lakcid i zaczał kupkac raz na dobę ale dalej baaaardzo wodniste i ze sluzem. Poradxcie dziewuszki od czego to moze być?
Wydaje mi sie, że brzuszek go nie boli, kolek nie ma, przybiera bardzo dobrze......
 
reklama
żużaczku ! na piersi dziecko moze robic kupki nawet co drugi dzien, nasza to robi 1 dziennie taka po pachy :) i rzadką a co kilka dni zatyka ja na dwa dni ale brzusio jej nie boli bączki normalnie odchodza wiec ok
a my dzis imprez cd jedziemy do kolezanki ! miłej niedzielki
zazdroszcze tych kuzynek Liwcia nie ma nikogo i jakos nie umiemy rzadnej ciotki nakusić zeby sie postarała ;)
 
Do góry