reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

gaga nasza pani dr. odradziła nam stosowanie sudocremu przez cały czas, bo ma duża zawartośc sterydów. Tak więc na stałe Nivea baby a jak się cos niedobrego zaczyna robic to sudocrem (ale to naprawde sporadycznie bo jak dotad skórka jest oki.
 
reklama
Ja czytałam tez o tych sterydach na "polecam - odradzam" ale przez piewsze 2 tygodnie stosowalismy ten krem codziennie i nic się nie działo. No ale jesli NIVEA tez zdaje egzamin to podmucham na zimne ;).
Wiecie wy co? Nasza lekarz powiedziala, że Witek tak szybko przybiera, że będzie mu mozna już na poczatku 4 miesiaca zacząć podawać po troszeczku soku.... hm...???? Jak myslicie? te soki Hipp na których jest napisane : od 4 miesiaca" to sa po skończeniu 4 miecha czy po skończeniu 3?
 
a może choc po jednej łyzeczce? Nie mam zupelnie doswiadczenia w tej kwestii, bo bogucha był wielkim niejadem i wszystko mu z powrotem na języku wyjezdzało, Witek jest za to żerczy za dwóch, nawet luminal wciagał w mgnieniu oka ;) a własnie, juz dostał ostatnia dawke, jutro rano jedziemy znowu do labolatorium.
 
ja używam sudocremu i linomagu, jak wszystko jest super to linomag a raz dziennie sudocrem ale tak jak teraz jak pupa jest czerwona i ma krostki to sudocrem i to grubo a na to jeszcze linomag i szybciutko pomaga 2-3 dni po problemie
 
no nasz Majcia sie uczuliła na chusteczki z biedronki, a i dobrze bo śmierdziały i tak bym ich nie kupowała
chyba kupie to nivea baby i na zmianę będe stosować
idę spać bom znowu padnięta, czy wy tez tak wieczorem zmęczone jesteście ???
 
anika moja mała równo jak miała 2 miesiące ważyła 6400 w body i pampersie. Dziś rozmawiałam z dziewczyną,która urodziła 9 sierpnia i jej mała waży 6100. Myślę, że wszystko jest ok,a przecież dzieci na cycu same wiedzą ile potrzebują się najeść.
Dziś jestem jakaś zmęczona. Najpierw byliśmy dograć salę i menu na chrzciny, a potem już o 18:30 wybrałam się z Oliwką do mojej pracy, bo koleżanka wyprawiała imieniny, a u nas taki zwyczaj , że robimy sobie w pracy imieninki. Było bardzo miło. Oliwkę mi wybawiono i podziwiano- podobno urosła i jest podonbna do mamy. Jak się cieszę. :D :D
 
Na pupcię u małej używam balnuem baby krem. Sudokrem stosowałam kiedyś tylko w przypadku zaczerwienienia, bo słyszałam , że nie powinno stosować się go do codziennej pielęgnacji. Tak w sumie ,to już w ogóle nie muszę go stosować, bo od kiedy mam balnuem, mała nie ma nawet najmniejszych oznak zaczerwienienia.
 
reklama
Do góry