reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

słowiczku no, moje dziecie to beztroskie nie jest :mad:, ja przy nim juz tez cholery dostaje coraz wiekszej

gaga pij rumianek, to rozluźnia kupke i reguluje brzuszek.
 
reklama
Trochę usmiechu: mojemu synowi wypadły dzis na raz dwie dwójki ;D

bz7dw.jpg
 
czesc dziewczyny
w koncu udało mi sie dostać do kompa :)
moje malenstwo urodziło sie 5 wrzesnia ważył 4080 kg 57 dł porod trwał 3 godzinki bolał jak cholera ale szybko poszło miałam swietną opieke az byłam zdziwiona :) .Jak narazie kubus tylko spi je i kupki szczela prawie co chwile :)jest grzeczniutki ,a werka z kolei jest strasznie zazdrosna placze jak go biore na rece i jak karmie no ale musi sie przyzwyczaic mowi ze nie chce kubusia chce zeby mama miała z nowu duży brzuch ;D ,mam chwile to nadrobie i troche poczytam.
pozdrawiam was gorąco całuski dla waszych skarbeczkow .
kasia
 
hej!!
Słowiczku co to za proszki na ulewanie?
Gaga nam pediatra powiedział że pól czopka glicerynowego jak nie robi kupki.
Co do przytulanka to zapytaj gina.
Nasz Tomcio też nie lubi na brzuszku leżeć a musi na bioderka!!
Pozdrawiam
 
KASIA WIELKIE GRATULACJE WRESZCIE Z MALUSZKIEM

rany u nas pogoda tragiczna, mała wali kimę prawie cały czas, aż jej nie poznaje, rano marudziła a teraz śpi :D
 
Gratulacje Kasia,ja to zazdroszczę tym mamusiom,które tak szybko rodziły.U mnie to trwało przeszło 7 godzin i też bardzo bolało.
Dziewczyny,mam pytanie(szczególnie do tych którym nacinano krocze)-czy jeszcze odczuwacie jakieś ciągnięcia?Mi ściągnęli już dawno szwy,a dalej mnie boli i malo co mogę zrobić :mad: Po jakim czasie to cholerka mija ??? ,bo bierze mnie powoli czarna rozpacz.Gaga,z seksikiem to rzeczywiście przerypane,ale jakoś sobie radzimy w inny sposób ;) Dominiś zasypia,jak się go położy,musi być tylko dobrze najedzony,trochę poziewać,pobekać,a później nie ma dziecka :)
 
KASIA GRATULACJE!!! KAWAŁ CHŁOPA Z TEGO TWOJEGO MALUSZKA!
NO TO JUZ JESTEŚMY W KOMPLECIE!

Dziewczyny podziwiam was, ja nawet czasu i sił nie mam aby pomyśleć o seksiku. A słowo piersi to gwarantuje ani mi ani Adamowi nie będzie się jeszcze długo kojarzyło z przytulankiem ;D
tak a propos, ja z tymi cyckami zwarjuje, teraz jedna pierś to prawie mleka nie daje :o :o
Roksi na brzuszku poleży jakieś 2-3 min. i po robocie, ale masaż wieczorny to uwielbia a co do rączek to faktycznie 90% w czasie snu to trzyma do góry albo rozrzucone "na Jezuska" jak dla mnie to ewidentnie beztroska
przespanej nocki
 
reklama
Do góry