reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Jaki ten mój maluszek spokojny,wcale go nie słychać,a jak zakwili,to Teściowa mówi,żeby trochę sobie w końcu popłakał,bo mu się płuca nie rozwiną :) Dziś byliśmy u pediatry.Waży juz ponad 4 kilo i rozwija się bardzo dobrze.I kto powiedział,że maluchom na butelce czegoś brakuje...? ;)
 
reklama
Kasia gratuluję

Evelinka ja nie wiem kto powiedział, że dzieciaczkom butelkowym czegoś brakuje??? Ja jestem cycato-butelkowa. ;D Gabiszon też był chowany na karmieniu mieszanym i jest wszystko ok.Ważne, zeby było dziecię najedzone a matka zadowolona :laugh: :)

Jak tam z pierwszymi uśmiechami dzidzioli?? Mój Łukaszek już mnie uracza swoim pięknym uśmiechem. Ale jest wtedy fajnie, aż lżej na duszy po tych wszystkich "jazdach", które nam serwuje...

Pozdrawiam
kaśka
 
Dominiś ciągle jeszcze ćwiczy,a najlepiej mu wychodzi jak zasypia po jedzeniu.Wtedy strzela takie minki,że paść można... ;) Czujecie jeszcze jakieś dolegliwości poporodowe,bo mi jak było cięzko,tak jest :(
 
Aaaaaaaa, Anecik, te proszki na ulewanie, są na receptę i robione przez farmaceutów. W skład tego proszku wchodzi gaspid 0,001 i jakiś inny składnik, którego nazwy nie jestem wstanie rozszyfrować ani z recepty ani z opakowania.
Podaje się ten proszek 15 minut przed jedzeniem. My podajemy 3 razy dziennie. Jak nie będzie efektu to lekarz zwiększy dawkę.
Narazie nie ma rzadnych efektów. Zobaczymy co dalej, bo to dopiero 4 dzień stosowania.
 
zuzaczek a co to za firma ??? kupowałas może na allegro ???
ja dzis mam kryzys spaniowy, mała wogóle nie chce spać w dzień dziś tylko by jadła
 
zuzaczek zepsułaś link :p podaj jeszcze raz, bo my chcieliśmy taki leżaczek ale chyba taki bujaczek - huśtawka lepszy będzie
 
rany nasza mała przeszła dzis samą siebie, od 14 na rękach a jest juz prawie 21 zaraz poleci lotem prostym do wanny i spac bo juz mam dość
 
reklama
no to padam na ryj, jak ta cholera się obudzi to mnie cos trafi, idę pod rysznic i spać, miłej nocki i przespanej
zuzaczek zajebista ta huśtawka, muszę nad nia pomyśleć, chcialiśmy kupić leżaczek, jest 100zł tańszy, ale pomyślimy :)
 
Do góry