reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

słuchajcie, a po co podaje sie maluchom cebion?
Bo Vigantol to wiem, a wit C? po co?? skoro wszytskie przeciwciała i witaminy (z wyjatkiem d) dostaja z cyca??
 
reklama
żużaczku wiesz , że pewnie masz rację. Wczoraj wrócilam z nią ze spaceru tak jak zwykle, ale kąpiel była o 21 co zdarzyło się po raz pierwszy,bo czekaliśmy aż tatuś wróci z meczu i być może maleńka poczuła jakąś zmianę.
Dziś mnie wzięło na małe zmiany w kuchni. Schowałam do szafki expres do kawy i tak nieużywany i poprzestawiałam kilka dupereli i kuchnia wydaje mi się zupełnie inna. Fajnie tak - zmiana bez dodatkowych kosztów a i humor mi się poprawił. Siostra wzięla Oliwkę na spacer i ledwie zdażyła wrócić a już zaczęło padać.Pranie oczywiście nie wyschnie ale trudno.
 
Anda w tyłek Ci wklepac... ;)... po cos pisała o expresie do kawy... teraz tak mi sie kawuuuusi chce...oj :-[ Będe płakać ;D
 
ale burza idzie... faaaajosko

dziewuszki, zamówiłam na allegro poduszę dla dzieci z refluksem. W srode powinnam ja juz miec, powiem jakby co czy sie sprawdziła.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63096977

A co do witaminek, to spytałam znajomej prof. pediatr. i powiedziala, ze jak się karmi piersia to Cebionu nie podawać bo wit. jest w mleczku a Vigantol raz dziennie jedna kropelka.
 
hej!!
Żużaczku my wkładamy Tomciowi poduszkę pod materac żeby miał wyżej główkę.
Wczoraj przetrwaliśmy chrzciny!!!! Tomcio zaczął płakać dopiero pod koniec jak go zimną wodą polewali. Całe nabożeństwo jadł piąstkę bo go głód przycisnął!
Dziś doprowadzaliśmy dom do stanu używalności.
Kawy też bym się napiła.
Mój Tomcio też mało śpi w ciągu dnia!!!
Ile czasu potrzeba aby ustała laktacja??
Pozdrawiam
 
Żużaczku,ja podaję cebion,bo nie karmię piersią,więc profilaktycznie.A vigantolu 2 kropelki dziennie.Dzisiaj pierwszy raz mam przy małym pełnowymiarowy dzienny dyżur,bo Mężusiowi skończył się urlop,ale jak na razie nie narzekam-Dominiś grzeczniutki :)
 
ja daje te wit. i osobno wit d bo tak mi pediatra zaleciła i moja kolezanka co karmila piersia tez tak miala zalecone. Czyli jak zwykle ilu lekarzy tyle opini
 
ooo...wielkie sorki zużaczku, ale ja też mam ogromną chęć na taką prawdziwą kawkę a póki co zadowalam się taką 3w1 ,ale rozdzielam ją na pół i piję taką lurę(1 saszetka na 2 dni),więc chyba malutkiej nie powinno zaszkodzić. Oj tak czytam o tych witaminach i vigantolu i zaczynam się zamartwiać ,bo ja nic jeszcze małej nie daję,tylko cyc. A lekarka powiedziała ,że przy wizycie jak pójdę na szczepienie to wtedy przepiszą te wszystkie specyfiki.Ja łykam raz dziennie feminatal.
 
rany ja tylko cyca daję i nic więcej, lekarz nic nam nie zalecił, na razie żadnych witamin, kompletnie nic, na wizytę idziemy pod koniec tygodnia, na co jest ten vigantal???
a moje zwierzaki są zajebiste, kot w drugim pokoju zamieszkałą, a pies mała pilnuje przed gośćmi :)

moja mała od 18-20 to by cały czas jadła, przecholera jest, a smoka nie chce ssać
 
reklama
zuzaczek ja własnie miałam kupić taką poduchę, ale daliśmy pod materacyk pościel małej, bo na razie śpi w rożku,
 
Do góry