reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
hej!!
Anika u mnie z tym pokarmem po 2-3 dnich się unormowało. Co do dopajania to czasem na spacerku ( jak jest gorąco) glukozą (100ml wody i 1 płaska łyżeczka glukozy) takie proporcje podał lekarz, ale głownie cyc!!
Podaję też małemu cebion multi na łyżeczce z niewielką ilością wody.
My mamy już chrzciny zaplanowane na 11 września.
Czytałam gdzieś że od 8 tyg powinno się wprowadzić 1 karmienie butelką jeżeli chce się przejść w późniejszym czasie na pokarm modyfikowany. Koleżanka poleciła mi Bebiko OMNEO 1 jej zalecił to pediatra jak przestawiała małego z cyca na butelkę.
Pozdrawiam
 
gratulacje dla wszystkich nowych rozdwojonych :)

słyszałam, że jak się karmi piersia to nie należy dopajać. natomiast jeśli się karmi butelką to tak. ja dopajam herbatką z koperkiem, rumiankiem i anyżem z hippa, w szpitalu dawałam glukozę. lekarz mówił, ze można podawac też wodę mineralną niegazowaną np."żywiec zdrój" (na niej robie mleczko) lub parzyć słabiutkąąą herbatkę zwykłą.
 
rany nie mam czasu ponadrabiac wszystkiego, mala wisi mi na cycu (nawet teraz ) w szpitalu mówili zeby przystawiac kidy chce ona chce caly czas, jesli chdzi o dopajani to nam mowili absolutnie nie, tylko cyc jak chce sie dlugo karmic, no wiec wisi i jest zadowolona :) a ja obolała
ide nadrabiac forum moze dam rade :)
 
gaga Bogucha potrafił cycac co 15 minut. Nawet jadłam z małym uwieszonym do cyca ;D. Teraz z Witkiem mam prawie tak samo. Czasem ciezko wytrzymac, szczególnie w nocy ;) ale co tam. Trzeba sie cieszyc ze im apetycik dopisuje ;D
 
agniecha25 słodki ten Twój maluszek
gaga moja Oliwka też wisi caly czas na cycu i np.dziś od 10 rano do 13 karmiłam ją 5 razy.Ona bardzo lubi sobie tak nawet tylko pocmokać.zaczyna jeść niby taka głodna a ssie tylko z 10 minut i potem krótka przerwa i znów cycuś.Teraz też piszę jedną ręką , bo mała właśnie sobie ssie,tzn,bardziej usypia niż je.
oliwia0495xq.jpg
 
Zadzwoniłam dziś do doradcy laktacyjnego z fundacji rodzić po ludzku, super kobietka, rozmawiałyśmy pół godziny, temperaturą mam się na razie nie przejmować, szczególnie że spadła a tak poza tym to za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek porady, bo to dopiero początek i organizm sam się musi dopasować do dziecka, miła wizja mnie czeka że jeszcze przynajmniej 15-20 takiej jazdy mogę mieć. A ja tak sobie myślę że zwyczajnie przeziębiłam sobie cycuszki bo latałam na golaska aby się brodawki i szwy dobrze zagoiły, no i się zagoiły... :(
Agniecha25 super maluszek.
Jutro babcia i dziadek przyjeżdzają zobaczyć pierworodną wnuczkę  :)
trzymajcie się dziwuszki ciepło i nie wyziębiać cycuszków  ;)
 
reklama
dzięki dziewczyny, bo ja trochę wystraszona byłam, majcia cały czas by ssała, ale tak na prawdę na 40min wiszenia przy cycu tylko jakieś 10-15 je tak na prawdę, nie wiem czy sie najada czy nie juz czasem mam załamkę małą, dzis na noc piję meliskę żeby mała pospała bo coś tez ma z tym kłopot, zlbo znowusz śpi 4-5 godzin pod rząd i nie wiem czy to dobrze,
 
Do góry