reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

My też Roksi kąpiemy ok 20 potem cycuś i spanko. Właśnie zapomniałam o masażu, kiedy najlepiej go robić przed kąpielą czy po? czy wogóle rano?
Jesteśmy po wizycie pani doktor pediatry i SUUUPEERRR.
mała jest zdrowiutka, bardzo silna, główka podnosi się z ciałkiem nie leci na boki, jest bardzo chwytna i pięknie ssie, symetryczna i nóżki rozkłada jak baletnica. Jestem bardzo szczęśliwa :laugh: Moje cycusie też już super pokarmu mam dużo akurat aby wykarmić tego głodomora. Nauka nie idzie w las, ja uczę się jej ona mnie i zaczyna nam to całkiem nieźle wychodzić.
 
reklama
hej
Co do mojej dietki - musze taka trzymac profilaktycznie, bo mam rodzinke obciazona alergicznie - ja i moj starszy syn mamy uczulenia pokarmowe.
Witka kapiemy ok 19-stej, zeby potem spokojnie cos w telewizji zobaczyc.
Pieluszkujemy szeroko profilaktycznie, jak na USG wyjdzie wszystko ok, to sobie darujemy.
Maly od wczorajszego wieczora ma klopoty z baczkami. Zachodzilamw glowe od czego az mama mnie uswiadomila ze od kiesielku - jako że malo co moge jesc to sobie nie żałowałam kiesielków (takie słodkie) no i nie pomyslałam, ze to krochmal i ze kupke zageszcza.... ech..... chyba tylko wode pic będę....
 
czesc dziewczyny,nie dziwilyscie sie,ze mnie tak dlugo nie bylo?
MAXIMILIAN jest juz z nami :D :D :D :D :D
jak juz wam w zeszlym tygodniu wspominalam w czwartek mialam termin u mojego gin.jak sie okazalo dzidzia nasza zrobila skoczek i zle lezal do porodu .lekarz polecil nam wizyte w szpitalu.wpiatek rano pojechalismy do szpitala i tam od razu zrobili mi cesarke,bo mialam juz rozwarcie i lekarze nie chcieli czekac na bole.bylismy do srody w szpitalu.nareszcie jestesmy w domu.tatus i starsze rodzenstwo sa z naszego maluszka bardzo dumni.
maximilian wazy 3990 g i ma 53 cm.dobrze ze nie doczekalam sie terminu.pozdrawiam was serdecznie,marzena.
 
MARZENA gratulacje!! Tłuscioszek z Twojego Maxa. Mierzy tyle co Witus a wazy o wiele więcej :D :D
Czekamy na zdjeciuszka szkraba!
No to sporo nas sie pokroiło. Strasznie długo Cie trzymali. Ja wyszłam z kliniki na 4-ta dobę.
 
marzenaalicja grarulacje syneczka
A moja śpi dziś niemalże cały dzień. Wybudzam ją na karmienie, bo mi mleko samo się skrapla a ona pociumcia i dalej śpi. Och, żeby tak w nocy zechciała panna spać.......
Dziś na obiadek mama zrobiła mi ruskie pierogi - pycha, wreszcie coś innego . Myślę , że małej nic nie będzie.Dziewczyny ja wcinam sporo słodyczy a Wy? Nawet nie wiem , czy mi wolno, ale to mój nałóg te delicje, galaretki w czekoladzie . Nawet w czasie porodu jak miałam przerwę między skurczami to mi mama wtykała szybko galaretkę , bo tak mi się jej bardzo chciało.Zmykam , bo się obudziła.
 
anda ja ze słodyczy tylko biszkopty moczone w wodzie no i do nniedawna kisielek.... teraz nawet kisielek poszedł się gonić :(. Czasem gotuje sobie ryz i dodaje łyzkę soku z domowych komfitur. Dzis na kolacje zjem bułkę z odrobina masła i dzemu truskawkowego..... no ale chudne jak diabli ;D ;D. Nogi mam już jak oswięcim a z boku wygladam jak "dziecię z etiopii" resztki brzucha po ciąży a na górze żebra jak sztachety....hehe.... Pije tylko jak smok... ale wyłacznie wode mineralną (niegazowaną oczywiscie) i 2 razy dziennie koperek z hippa. Skręca mnie jak w telewizji leca reklamy napojów.... kawa sni mi sie po nocach..... No ale jeszcze 3 tygodnie wytrzymac i powoli będe wprowadzac nowe rzeczy. Za pare dni wprowadze gotowane jabłuszko. Zrobie je sobie z ryzem... ale będzie uczta ;D ;D. Marzy mi się tez szarlotka, moze choc biszkopt z jabłkami upiekę na nastepna niedziele....

A dla Wicia zamówilam dzis taka karuzelkę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61493497
 
Mówi się nie chwal dnia przed zachodem słońca! Tfu na psa urok. Coś się spieprzyło mam 38,3 tem. i jedziemy do szpitala. Trzymajcie kciuki.
 
hej!!
Monika co do szczepień to u mnie te szczepionki skojarzone 5w1 kosztują 105 zł i są w przychodni chodzi o to że są podobno bezpieczniejsze i dzidzia jest mniej kłuta bo na dwa razy a nie 5. My się na nie decydujemy nasz Tomcio będzie szczepiony po 5 września to wtedy będę wiedział coś więcej.
Pozdrawiam
 
czesc dziewczynki
na to wyglada ze zostałam ostatnia podwojna :) gratulacje dla wszystkich mamus
ja tez polecam szczepionki te płatne lepiej przyswajaja sie w organizmie i mniej kucia i stresu dla maluszka ,mozna kupić je w aptece lub w przychodni Jak robicie masaze brzuszków to pamietajcie natłuscic rece oliwka . Zazdroszcze wam ze macie to juz wszystko za sobą ja zaczynam sie bac porodu i wogule wszystkiego i przerażona jestem tym ze prawie wszystkie miałyscie naturalnie rodzic a tu odwrotnie cc a ja sie jej bardziej boje niz porodu .Na dodatek moja wercia cos oboloła nie moze chodzic na nozke i plecy ją bola i chyba ma gorączke pewnie znowu ją przewialo i ma stan zapalny .Zycze wam zdrowych dzieciaczkow i unikajcie przeciągow
pozdrowionka kasia
 
reklama
Marzena GRATULACJE !!!!
Żużaczku zajebista karuzela - my mamy ale chowa sie przy tej juz mysle kogo by tu zbałamucić żeby kupił Liwce takie caculko ;D myslałam ze z takimi bajerami kosztuje o wiele wiecej!
Anika ja masuje zawsze po kąpieli ! Trzymaj sie mam nadzieje ze to nic poważnego !!
Kasia nawet sie nie obejrzysz i juz maluszek bedzie z Tobą!!!

Ale spacer dzis walnełysmy prawie 2 godziny a to przez to ze zamkneli mi droge bo robia jakąś kanalizacje na naszej spacerowej trasie i objazd wiec musiałam zrobic niezłe kółko ale małej na dobre wyszło bo po takim spacerze spi jak suseł a spust tez ma niezły bo pierwszy raz oprózniła dwa cycory!!! Oby w nocy to spanie tez ją trzymało

Czy jak dzidzior ma zatkany nosek to moze to być alergia a nie zwykły katarek bo mała ma przytkany od paru dni i trochu mi to nie pasi na zwykły katar ???
 
Do góry