reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowa mama

Mała Joo wszystkiego najlepszego i samych słonecznych dni !!!!!!

Oluś i Zuzinek uśmiechu i beztroskich chwil na te półroczku !!!!!!!!
 
reklama
a moje dziecko spi juz od 40 min wykapane i w pizamce szybciej dzis !!!
ja dzis zaliczyłam dwa spacerki i fryzjera :) i u męzusia w pracy odwiedziny i Liwcior kolejne zdj zaliczone no i w koncu do paszportu tez ma ;D
 
a nasza mała znowu z wysypką i niestety na zgięciach na nóżkach też ma :( chyba to ten cholerny AZS, trzeba iść do lekarza, nie m na co czekać, ciekawe czy homeopatycznie można to leczyć ??? no ale do czarodziejki idziemy dopiero koło 20 marca

słowiczku wracaj szybko, ale będziesz mieć nadrabiania :)

justyna rany, ja też musze do fryzjera się w końcu umówić, bo juz koszmarnie wyglądam

no zmykam zapiekanki robić na kolację, mniami mniami :)
 
gaga mozna leczyc. jest rewelacyjna homeopatyczna masc niemiecka wlasnie przeciw uczuleniowa. Tylko to musi lekarz przypisac. Najwazniejsze, ze jest bez sterydów.
 
zuzaczku dzięki, mam nadzieję że to pomoże, bo małą straszne ma to na buźce, taka łądna mordeczka a tu taka wysypka :( :( :( coś jej sie te choróbska imają za bardzo
 
oj Majuchna biedactwo !!! Ale wszystko do wyleczenia Gaguś takze będzie ok !! A w oliatum ją kąpiesz ??? bo odkąd Liwcior w tym jest kąpany to skórka gładziutka a tez juz sie bałam czy to nie jakies uczulenie !!

Agata ja tez chce nad morze.......ja licze ze nam wypali w czerwcu przed wakacjami albo na początku września pojechać !! Przywieź nam troche morskiego powietrza !!
 
malaYoo ja z Ursynowa, to niestety troche daleko, ale moze jak bedzie cieplej to sie w Jakis Łazienkach czy gdzieś da umówić?

a Hanie niestety tez cos wysypalo i mam kilka opcji albo zmiana proszku z Jelpa na Lovelle, albo zmiana plynu z Oilatum na Nivea, albo groszek zielony. Czy groszek zielony moze uczulac? No kurna glupie pytania zadaje wszystko moze uczulac :mad:

Ja agacie tez zazdroszcze, no ale my tez w czerwcu do Trojmiasta smigamy i to mnie pociesza :)
 
a u nas niedość że ta wysypka, to chyba jeszcze uczulenie na selerka z zupki (wtrząchnęła dzis młoda cały słoik !!!!! i cały słoik deserku !!!!!) tak mi smutno.............
teraz nie wiem czy nie będziemy sie musieli pozbyć psa i kota, a pis to chyba tego nie przeżyje, bo ona nawet za mną do łązienki chodzi :(
 
reklama
Ale napłodziłyście od wczoraj!!!

Słowiczku i MalaYoo - sto lat w zdrowiu, szczęściu i miłości!

Dla Olka i Zuzi - dużo radości z poznawania świata!

Mój mąż cały weekend w pracy więc przyjechałam sobie do rodzicówi posiedzimy tu z Misiunią do poniedziałku. Nareszcie mogę spotkać sie z koleżankami. Dzisiaj byłam na spacerze z kumpelą, której córeczka jutro kończy miesiąc. Jakie to maleństwo! Kiedy nasze były takie?

Gaga, moja kumpela ma synka starszego o 2 tygodnie od Michasi i za każdym razem jak się widzimy to mnie pyta co Mała już mówi, co robi, bo jej od miesiąca robi kupkę na nocnik, mówi mama, tata i ama, waży 10,2 kg itd itp. Już mnie to przestało wkurzać, ale na początku nie mogłam wytrzymać.
 
Do góry