reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowa mama

cytrynke dorzucam od siebie ;D ;D
150px-Lemon.jpg
 
reklama
Zuzanku słowiczku Olusiu
żyjcie nam 100 lat z uśmiechem na twarzy i głową pełna marzeń
m8.gif

 
martini poproszę, może być z oliwką bo ja uwieeeeeeeeeeeelbiam oliwki :)
słowiczku powodzenia w pakowaniu, rany jaj ja nie cierpie se pakować !!!
ja też ja skończę karmić to dietka ostra, bo koszmarnie wyglądam, a tu lato nadchodzi powolutku i trzeba coś by ciała odsłonić, a nie cielska
 
A co do Marty i przedszkola to chyba raczej niemożliwe. Marta chodziła dwa razy, jeden raz była 3 dni a drugi 1 dzień. Nie miałam serca jej dawać, przeżywała strasznie pobyt w przedszkolu, zaczeło sie moczenie w nocy, całe noce nie przespane i do tego wrzaski i płacz w nocy. Nie wspomnę już o zaprowadzeniu jej tam i odebraniu. Teraz od kiedy jestem na BB wiem,że to wszystko jest związane z porodem, strasznym porodem i tym co Marta przeszła. Marta urodziła się w zamartwicy, nikt mi nie powiedział że powinnam udać się do neurologa, dopiero od dziewczyn z BB dowiedziałam się gdzie popełniłam błąd. Jestem zła na lekarzy w szpitalu, i z mojej miejscowości że nikt mi nic nie powiedział. Dopiero WY! Ale taka jest u mnie służba zdrowia! :mad:
Z Szymonem też jechałam do większego miasta bo u nas lekarz stwierdział że to zwykła wysypka!
A to przecież AZS! Gdyby nie BB to byłambym sto lat za murzynami!
 
Oluś dziękuje ślicznie wszystkim ciociom, kumplom i kumpelkom za pamięć i życzenia ;D

Zuziu, słowiczku żyjcie nam STO LAT w zdrowiu i szczęsciu!!! Buziaki przesyła Olek i jego mama :-* :-* :-*

Dziewczyny co za rozpuszta, tak pić z rana??? hehe ale się dołączam bo Martini....mniammm, Martini z lodem i cytrynką pite na plaży pod parasolem.....ach jakie ja mam marzenia....szkoda że mało realne :mad:
 
Słodkie buziaki dla Zuzi :-* :-*

Właśnie zjadłam pączka z wczoraj, piję kawkę i bb. Wspaniale. Jedyne zakłócenia to szum laktatora ;D :p. Ale za kilka dni będzie to szum morza ;D. Huuuuuraaaaaaaaa. Mąż jedzie do pracy do Gdańska na 5 dni a my razem z nim  i będziemy mieszkać w moim ukochanym Sopocie. Jak ja się cieszę. Normalnie sama śmieję się do siebie.

A martini to ja tak nie zabardzo, za to oliwki uwielbiam. Najbardziej z migdałami i tymi małymi sardelami (anch.... coś dalej nie wiem jak to się pisze ???). Z alkocholi bardzo lubię Bailes'a i campari z sokiem no i dobre winko :laugh:.
 
Buziaki dla Zuzi :-* :-* :-* A my już po spacerku i niedługo jedziemy do mojej serdecznej kumpeli
Najlepszą zabawką Julki teraz jest szeleszcząca jednorazowka ze sklepu ;D ;D ;D mam na długo spokój
A ja nie lubię martini, żadnych ziołowych wolę słodkie np Malibu , baileys, albo drinki z grenadiną no San Francisco...
 
reklama
Wyjeżdzamy w poniedziałek. Huuuurrrrraaaa. W hotelu jest basen to sobie popływam jak mąż zostanie z małą :laugh:. W Sopocie jest też super basen może tam można się z takim szkrabem wybrać. Idę szukać.
 
Do góry