reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Boooooosze!Własnie ogladałam nasz kalendarz i szoku doznałam!!!! Mój mąż ma zaraz imieniny!Kurde! Ale skleroza :mad:
 
reklama
Cześć kochane babole.
Dziękuję za życzenia. Jest mi bardzo, bardzo miło.         Które to już????
Tylko szkoda, że nie będę tych moich urodzinek świętować tak jak bym tego chciała...Ale martini już się chłodzi...która chce?? Zapraszam...

Taaak, pakowanie....

Ja muszę się Wam do czegoś przyznać.
Wczoraj nie zjadłam ani jednego pączka... Nie wiem jak to się stało...

A mój Łukaszenek też jeszcze nie ochrzczony. I pewnie dopiero jak będzie miał roczek to to zrobimy. Jego przyszła chrzestna ma termin na maj/czerwiec także same wiecie o co chodzi...

Buziaczki dla Olusia


Postaram się wpadać tu w ciągu dnia między pakowaniem jednego kartona a workiem....

Życzę miłego dnia.
Pozdrawiam
 
Słowiczku Wszystkiego najlepszego spelnienia marzen i duzo wrazen :):):)
Dla Olka rowniez duzo buziakow :):)

Moja Zuza dzisiaj tez konczy pol roczku dokladnie o 9.25 juz ja ucalowalam rano jak wstala :):):)

 
ZOSIENKO KOCHANA PÓŁROCZKOWE BUZIACZKI​

083rl.gif


Wpraszam się na martini, juz chyba pisałam że martini z lodem i plasterkiem cytrynki to mój ukochany drineczek
 
reklama
Do góry