reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowa mama

Justyś u nas minki się super sprawdziły, tyle że my rysujemy na kartce przyczepionej do lodówki
a piknik bossski mam zjarane plecy na amen, a Majka poleciałaby samolotem bo były takie loty, ale ja panikara, lęk wysokości i te sprawy :-)
no ale powiem wam że Majula dumna i blada bo jej ulubiony samolot do akrobacji, to tzw. Bzikol - Maja nazwała, a pilotuje go taki turek, cuda wyczynia, no i wczoraj udało nam się podejśc do niego i Majka dostała proporczyk z autografem, oj w siódmym niebie była, bo ona go ubóstwia, wkleję zdjęcia jaki ten turek był zdziwiony jak zobaczył taka mała fankę :-)

no nic zmykamy nad wodę buźka i miłego dnia życzę

a i coby nie zapeszyć pielucha tylko w nocy do spania, i bywa juz sucha :-D dwa dni pikniku obyły się bez pieluchy i bez wpadki,
 
reklama
hej
Żużaczku dzięki za wyjaśnienie więc z tego co piszesz nie było konieczności dodatkowego kupowania jedzenia, bo czasem jak się gdzieś jedzie to porcje bywają skromniutkie...
u nas nocne spanie i popołudniowe drzemki bez pampersa... ale Tomek nie chce siusiać na dworze najpierw mówi że chce a potem...... nic ale cierpliwie czekamy...
Ja byłam dziś u lekarza i mam niestety zapalenie zatok.... zresztą mam tydzień pod hasłem lekarze
u nas taka duchota że paść można...
Dziecko śpi a ja idę obiad gotować i podjeść imieninowego ciasta z wczoraj....
Gaga to miłego pluskania...
 
Heja

Jak ja wytrzymam jeszcze 3 miechy :confused:, jestem ociężała, duża, senna, ciężko mi się oddycha - listości. Ciśnienie wczoraj 95 na 65, dzisiaj podniosło się do 106 na 65.

W sobotę miałam bardzo nieprzyjemną akcję na drodze, do tego dołożył sie D. (chyba bardziej) i efekt wczoraj pół dnia leżałam i brałam nospę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Dzisiaj też pojechałam coś załatwić i po zakupy i teraz padam :baffled:

Wczoraj byłam nieco wystraszona :-(

A przede mną 2 miechy z glazurnikiem, sufitami podwieszanymi, elewacją i itd.

Dobrze, że jutro idę do lekarza.

My jak byliśmy na pikniku lotniczym to Maria była średnio zachwycona - ona się jednak szybko nudzi i po pół godzinie było już dla mniej nudno. Ale samoloty uwielbia a że rodzice mieszkają tam, gdzie często latają samoloty więc ma co oglądać :tak::tak::tak:
 
W sobotę byłam w Częstochowie - odwiedziliśmy 2 ciocie, Marysia była nawet grzeczna.

Ja nie wiem jak będzie z tymi pieluchami, za miesiąc Maria idzie do przedszkola. Nagrody raczej nie działają :baffled: Dzisiaj w swojej naiwności uwieżyłam, że dziecko chce się samo pobawić w pokoju - 10 minut odpoczynku, 10 minut mycia i prania :baffled:
 
halo halo

nadaje juz z wawy

podroz masakryczna, postojow co niemiara i okazalo sie juz na koncu ze Helena ma jednak chorobe lokomocyjna i zarzygala nam samochod plus swoj fotelik:baffled:

Hanka dostala aviomarin wiec spoko

dodatkowo cos nam sie spierniczylo z lapopem i nie mam zdjec, a zkarty skasowane:baffled::baffled::crazy:
 
oj choroba lokomocyjna Tomek tez ma ja jechaliśmy np ostatnio do rodziny ok 70 km to stawaliśmy 4 razy. Kupiłam Teraz dla Tomka lokomotiv i po nim na 95 km jazdy stawaliśmy tylko 1 raz. Kupiłam jeszcze vertigoheel krople homeopatyczne na chorobę lokomocyjną i chce wypróbować czy zadziałają...
Atol Ty jako specjalista powiedz czy mogę podać jednocześnie lokomotiv i te krople vertigoheel? generalnie to chyba się nie powinno moieszać, ale?
Co do aviomarinu to czytałam że mozna go dawac dopiero po skończeniu 6 roku życia. Jak Hania zareagowała? On jest tylko w tabletkach i cięzko go podać... nas czeka wyjazd do rodziny 400 km autem i juz się boję.... a do tego ja też mam chorobę lokomocyjną.
Ale się dzis wściekłam czekałam u lakarza prawie 4 godziny.... a jeszcze dziś po południu dentysta....
 
Heja

Ja wyrosłam z choroby lokomocyjnej, ale koleżanka nie - w samochodzie jeździ tylko z przodu, w autobusie tylko stoi :sorry:

Byłam u lekarza, z małą wszystko ok, czuć mogę się źle bo cały czas wyniki morfologii raczej kiepskie ale szyjka długa i zamknięta a to podstawa :tak::tak:
 
ja tez wyroslam z choroby lokomocyjnej, ale czytac w samochodzie i autobusie nie moge

wg mnie anecik mozesz pomieszac, ani lokomotiv ani vertigo nie sa jakies mega mocne, nic sie nie powinno stac

ja daje Hance aviomarin 1/4 tabl, nic innego nie dziala, a po aviomarinie spokoj

rozkruszam tabletke i mieszam z czyms slodkim

Hanka spi pol drogi i luz

teraz jak bedziemy wyjezdzac kolejny raz to Helenie tez dam 1/4 tabl
 
reklama
hej hej !!!

a ja nie wyrosłąm z choroby lokomocyjnej :cool2: co prawda jest lepiej niz jak byłam mała ale i tak :-D

Atol co do zdj to jak jeszcze nie zrobiłaś zdj innych na tej karcie to podejdź do jakiegoś zakładu foto i zapytaj czy mają program do odzyskiwania danych z karty i moze odzyskać pójdzie chociaż jakąś część zdj ! My juz tak pare razy ratowaliśmy klientów !!

U nas system kar i nagród póki sie nie znudzi to sie sprawdza ! Ufff dobrze ze my juz od prawie roku nie musimy kupować pieluch ale juz niedługo i od nowa :-D
 
Do góry