reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Hej

My już po śniadaniu :-p

Ktoś pozmieniał coś w ustawieniach w kompie w domu i emotikony nachodzą mi na tekst :angry::angry::angry: i mam jakąś dziwną czcionkę :angry::angry:

Dziecko nie może odkleić się od taty bo go długo nie widziała to mam wolne :-p

D. zresztą ostatnio coś źle się czuje, coś z wątrobą, że nawet poszedł do lekarza i na badania :szok::szok: na razie nie przyjmuje jednej z diagnoz że to z przepracowania :angry::angry::angry:

My dzisiaj rano na działkę a później na obiad do rodzinki, jutro może do koleżanki a w sobotę do znajomych. Nigdzie nie jedziemy bo D. jutro do pracy musi iść :no:

Skaba - oj chyba przesadzają w twojej pracy, nie daj się :sorry2:

Marta - miłego wyjazdu i wracaj do nas :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam majowo:-)
Ja dziś urządzam totalne lenistwo.:-)
Mam ten dzień wolny to go wykorzystam,postanowiłam sie dzis niczym nie przejmowac,
Tylko czy wytrzymam jak dzieciaki nabałaganiom:baffled::blink:Chyba dzis dam rade.:-D
Wczoraj na dziś ugotowałam obiadek,i LB(leżenie bykiem)
Totalny luz.......oj przecież raz w roku 1 maja.:-D
Wszystkim zycze udanego wypoczynku.
 
Atol u nas świetnie przy zasypianiu sprawują sie takie fluorescencyjne gwiazdki do przyklejania na scianie.Są też dinozaury i motylki i inne zwierząka.Fajna sprawa bo świeca .
Dla moich dzieci frajda.Może i u ciebie pomogą.Takie dzieciece niebo.:-)
Odadalam sie dalej leniuchowac:-):tak:
 
Widzę, że leniuchowanie na maxa :laugh2:

My spędziliśmy super dzień, pojechaliśmy do mojej rodzinki i tam przez 3 albo 4 godzinki moja 8 letnia siostrzenica zajmowała sie Marią - relax na maxa i wybawione dziecko :tak::tak::tak:

Jutro zobaczymy - albo pojadę do koleżanki, która ma córkę o 4 miesiące starszą od Marii albo pojedziemy na jakiś plac zabaw a później jakieś niezdrowe jedzenie :-p
 
Czy kotś wie jak w tej cholernej vistcie usatwić rozmiar czcionki bo ktoś ustawił na jakąś maciupką i nic nie widzę mimo, że mam oagromny monitor.:angry::angry:
 
he he agata, ja niestety nie wiem

ja dzis bylam u rodzicow na placu zabaw, bylo troche dzieci,

Hania miala wielbiciela w swoim wieku - Jasia, wszystko razem robili i chodzili za rece:szok:

Helena z kolei miala fanke, dziewczynke lat 6, ktora sie nia non stop zajmowal, oczywiscie troche musialam uwazac, ale generalnie luz:-D

jutro niestty do pracy buuu

bibi dzieki, na allegro mozna kupic takie naklejki?

poszukam

wkleje na wnetrzach nowe lozko dziewczyn
 
ello! my dziś cały dzień na działeczce:-) wreszcie zalali nam ławy:-):-):-) szkoda, że pogoda płata figle, bo marzy mi sie wyprawa do zoo:rofl2:

nie mam siły na pisanie, więc dołączam do mego błogo śpiącego męża:-) dobrej nocy!
 
o rany a my dzis cały dzień zabawa z akwarium, szlag mnie trafia, bo wydaliśmy kasy, a te cholerne sklaray zaczęły nam podgryzać małe głu[piczki, i znowu działamy na dwa akwaria, z tym że jedno ma 200l :-) jest ogromniaste, a w nim tylko 2 skalary, 5 głupików i 5 kirysków :sorry2: a reszta (13 głupików) w drugim

no ale jutro ja wybywam do koleżanki, w sobotę grill a cała niedziela sprawdziany :dry:
 
Witam
Ja dzis już powrót do rzeczywistości.Czyli popołudniówka ......
Ale wczoraj było fajnie na zakonczenie dnia grilik.och.... zyć nie umierać.:-)
Tylko własnie ta pogoda taka jakaś dziwna:baffled:No i dzieciaki zaczynają kaszleć.
 
reklama
Atol te naklejeczki są na allegro, a myśmy w Tesco kupili.:tak:
Fajna rzecz bo jak nie zda egzaminu to można swobodnie odkleić i nie ma śladu.Sprawdzałam na własnej ścianie.:tak:
Atol dziewczyny mają kapitalne łózio.Jeszcze jeden argument przemawiający na korzyść siostrzyczek,no bo u mnie jak chłopak i dziewczyna to pietrowe odpada.
A szkoda......bo ja też zawsze o takim marzyłam.:-)
 
Do góry