reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
cześc magda
Witamy i zapraszamy do nas

skaba ale uciechy podczas wyprawy, z przygodami :-) ważne że wszystko ok i z humorem do tego podeszliście, znam małżeństwa któe by się zapewne pozabijały w takiej sytuacji :-D

agata może malutka odsypia wyjazd ;-)nie stresuj się ić do lekarza dla świętego spokoju
 
witaj magda:-)

skaba, agata witajcie tez po przerwie:-D

jestem padnieta, Hanka byla dzis mega niegrzeczna, wieczorem stracilam cierpliwosc i byl klap i kat

maskara normalnie:dry:

czy wasze dzieci tez sa takie niegrzeczne i czy np wymyslaja ze je cos boli?

Hanka jak ma cos zrobic co nie chce, to od razu ja noga boli i nie wiem juz czy rzeczywiscie czy wymysla????????

wiem ze w nocy ja pobolewaja nogi, szczeglnie piszczele i kolana, ale zeby tak na zawolanie:dry:

kiedy sie konczy bunt dwulatka?

pewnie jak sie skonczy u Hanki to sie zacznie u Heleny:dry:

relaksuje sie winkiem, a glony juz spia na szczescie:blink:
 
Magda witamy serdecznie.:-)

Skaba niezłe mieliście przejścia, ale najważniejsze, że wesele udane:tak::tak::tak:. Ja chyba też będę miała wesele w sierpniu ale Damiana nie bierzemy zostanie z moją mamą przez 3 dni to będzie dla nich chrzest bojowy.:rofl2:

Atol mój chłopak tez jest niegrzeczny. Wczoraj mu obiecałam, że nie pójdziemy więcej do parku bo wogóle się nie słucha, ucieka i jeszcze udaje, że nie słyszy jak go wołam:angry: Ale biedaczek tak się tym przejął, że budził się w nocy i pytał czy pójdziemy jeszcze do parku.:zawstydzona/y: Jeśli chodzi o udawanie to na szczęście młody nie wymyśla żadnych bóli. A może Hankę naprawdę nóżki bolą:confused:, mój siostrzeniec miał długo bardzo silne bóle wzrostowe i nasilały się w nocy.

Agata ja dla spokojności wybrałabym sie do lekarza. Po co masz się denerwować:tak:
 
Heja

Najadłam się mleczka skonsendowanego to dziecko odżyło :-p
Dzisiaj rano już standardowo mała poszalała o 7.30 :-D:-D

Atol - Maria czasami sobie wymyśla, że ją coś boli np. nogi na spacerze co na bank jest wymówką. Mi rośnie mały hipohondryk bo na dwór nie chce wychodzić bo zimno i jest chora :dry: A jak nie chce czegoś zrobić to mówi, że zrobi to jutro :nerd:

I skubana wczoraj miała u babci obiecane że jak zje kolację to ją pochuśtają (nie kometuję takich obietnic) i zazwyczaj umawiają sie na ileś tam razy - np. 10 i wczoraj skończyła liczyć a później zaczeła wyliczac dni tygodnia, żeby ją dalej huśtać :sorry2:

I jeszcze o teściowej - ze dwa czy 3 tygodnie temu kupowała Marii buty z siosrtą D. i kupiły takie trochę większe, żeby wystarczyły na przyszły rok :szok: - co oznacza teraz są zbyt duże a za rok będą za małe bo akurat będą pasowały na zimę. Ja nie wiem ale jak kupuję buty Marii to wiem, że dłużej niż jeden sezon w nich nie pochodzi :no::no:
 
:-):-):-)hej ....
wymioty po trzech tygodniach ustąpiły...mdłości dalej są ale z tym da się żyć...dzidziuś urodzi się pewnie na Mikołajki...terminu jeszcze nie znam gdyż gina mam na 16 maja.... u nas taki bum ciążowy ze szok...
nawet nie czytałam co u was .... nadrobie w najbliższy czasie...trzymajcie za mnie kciuki zeby wymioty nie wróciły
 
hej hej

zaneta trzymam kciuki, trzymam:tak:

odnosnie tych bolow Hanki, ja wierze ze ja nogi bola, ale nie w kazdym momencie

bo jak sie budzi w nocy to ok, wierze

ale jak oglada bajke i bawi sie i wszystko jest ok, a za chwile ma isc sie kapac i dostaje naglego ataku no to sory:sorry2:

lece na zakupy i do roboty pa

milego dnia zycze
 
atol ja za wsze Majkę sprawdzam jak mówi że ją coś boli
mówi na przykład boli mnie brzuszek, no to ja pokaż gdzie, to pokazuje, a ja na to a tu cię boli, a tu i tu ( no i po kolei leci ucho, nos, ręka oko, wszystko) jak na wszystko mówi że boli to znak że ściemnia :tak:
ja własnie w szale prania, sprzątania i gotowanie, na popołudniu do pracy więc może jakos ten nasz bałagan ogarnę

mam do sprzedania akwarium chce któraś ?? z pokrywą :-)
 
Hejo
Ja też mam szał sprzatania,kurcze nie wiem czy zdaze sie wyrobić bo też popołudniówka przedemną ble....
Witam nową mamusie:-)Pisz ile wlezie bo nam coś ostatnio dziewczyn ubywa.:-(
Co do wymyślania przez mojego Badiśka to raczej nie ściemnia,.jak go boli to boli.
Gaga ,a co wieksze to akwarium zakupiłas i dlatego tamto w odstawke?
Agata fajnie że wypad sie udał,zastanawiam sie tylko skąd ty tyle siły na to wziełaś.?Podziwiam.:tak:
A teściowa jakas dziwna.......:baffled:
Ja też zawsze kupuje buty na jeden sezon.A czsem nawet na cały nnie starczą.:tak::szok:I terzeba nastepne kupić.
Dobra zmykam bo jeszcze psu musze naszykowac.
Uciekam paaa
 
reklama
Dzień dobry

Mam zły chumor od wczoraj w nocy kiedy to musiałam się ewakuowac do innego łóżka, później Maria przyszła po mnie w nocy, żeby mi o 6 rano przywalić w brzuch. Mam tego dosyć - dziecka, które poszło nawet wczoraj spać i u nas bo i D. już spał, spi u nas co noc a ja rano nie mam się gdzie ubrać i po cichaczu muszę szukać ubrań - teraz jest przynajmniej jasno:baffled:. Mam dosyć że dziecko chodzi spać o 22 albo później co mi z tego że śpi do 8 jak ja w pracy jestem o tej porze - a jak ona pójdzie spać to dopiero mam czas dla siebie :angry::angry::angry:

Na temat D. też bym miała co poopowiadać :angry::angry::angry:
I jeszcze pomyliłam się w obliczeniach i zamiast 1 tys zwrotu podatku mam tylko 500 :angry::angry:

No i tym miłym akcetem kończę, jeszcze tu zajżę, może jak skoczy mi cukier to będę miała lepszy nastrój :sorry2:
 
Do góry