reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

faceci to jednak debile rasowe, kłądziemy sie wczoraj a on jak zbity pies bo widzi że ja wściekła i pyta co sie stało, no to mu mówię czy aby nie wie o co chodzi, a on że nie, no to mu kazałam przemyśleć jak się zachował i poszłam spać, i mam zamiar focha szczelić do póki nie wpadnie na to że trzeba przeprosić, zobaczymy ile to potrwa.......
dziewczyny wchodzicie w ciuchy sprzed ciazy??
 
reklama
No, odespałam zaległości i mogę w miarę regularnie zaglądać :-)
Żużaczku, ty to mnie rozwalasz zupełnie. Tyle co ja sie naśmiałam ostatnio przy twoich dowcipach i horoskopach to sie nie śmiałam już dawno. Ciekawe co mój mąż by powiedział, gdybym mu zacytowała twoje ostatnie zdanie... A swoją drogą jak można codziennie pytać, w której szufladzie są Michałka majtki i skarpetki (on go ubiera do przedszkola), a to pytanie słyszę każdego ranka od dwóch miesięcy  ;D
 
Justyna nie załamuj się. Generalnie to dobra różnica wieku i nie chciałabym większej, bo potem to już dzieciaki nie będą się razem bawić. Kaszanka jest tylko chwilami, ja miałam taką właśnie w weekend. Rano Michu jest w przedszkolu, ale kilka razy w tygodniu ja go muszę odbierać. Mój mąż codziennie w pracy do 19-20, ale czasami ma przerwę w zajęciach i może go przywieźć. Kryzys miałam dlatego, że ganiałam do przedszkola i na zakupy cały poprzedni tydzień, a jeszcze zostałam sama na sobote i niedziele, a że dzieciaczkom coś przeszkadzało, to dały mi popalić.
Teraz już OK, bo zmęczoną mamę przynajmniej wieczorem może zmienić tata :-) A ja mogę trochę popracować. Widomo bezpłatnego macierzńskiego mobilizuje do szukania pracy przez internet...
Gaga, o dziwo mieszczę się nawet w dżinsy sprzed ciąży. Po urodzeniu Michała nie wkładałam starych ciuchów przez prawie pół roku.
 
goga mam nadzieję że chociaż za te pół roku wlezę w swoje ciuchy, na razie mam załamkę........
Majeczka właśnie sie zakręciła owieczką z ochraniacza, to jej najlepsza przyjaciółka ;D gada do niej i sie śmieje
chciałam wam wkleić filmiki jak małą z brzuszka na plecki się giba i jak sie rechota do owieczki ale nie wiem jak tu filmy wkleić
 
zabaweczka mi też się bardzo podoba i przymierzam się do niej, ale w Carrefourze widziałam je (dokładnie takie same) za 35 zł. Tu ciut więcej i jeszcze plus przesyłka.
A stojaczki wiele ludzi odradza, bo dziecko nie ma motywacji do wstawania. Leży sobie i ma wszystko pod nosem.
Ja kupiłam sobie na allegro takie cudo:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66826389
Nowa kosztuje ok. 240 zł. Dla kompletnego malucha układa się toto w kółko, dla starszego raczkującego w kształcie jak literka S, a dla siedzącego - każdą część w stożek
 
GAGA, a w jaki sposob Twoj Dzidzius probuje juz siadac, jak to widac, bo moj lezy odlogiem :-), a piastki tez wsadza do buzi tzn, tylko lewa, pewnie majkut z niego bedzie :-) czyli co? nie moge Go probowac ustawiac do siadnia?

a jesli chodzi o watek ciuszkow sprzed ciazy, to ja wchodze ale totalnie na wdechu i oczywiscie nie we wszystkie. Cwicze brzuszki od trzech dni , ale przypominam sobie o nich w ostatniej chwili. Wancal mi sie zrobil a i dupencja sie rozrasta, bo ja ciagle jem, bo jestem glodna, nawet w ciazy nie mialam takiego apetytu :-(
a w sobote ide na wesele i mam obcisla sukienke i niezle mi bedzie widac brzuch. A najwyzej powiem wszystkim , ze jestem miesiac po porodzie :-) na pewno uwierza ;-)

pozdrowionka

 
jeszcze raz ja, GAGA, masz bardzo fajna stronke, szkoda, ze dopiero teraz ja znalazlam, fajowy kalendarz ciazy :-) no i oczywiscie superowskie zdjecia :-)

pozdrawiam
 
magdasz zostaw swoego dzidziołka w spokoju, jak będzie chciała siadac to sam usiądzie. Mój pulpet tez lezy odłogiem ale powolutku. co sie odwlecze to nie uciecze. Starszy poszedł samodzielnie w 10 miesiecy, ten zobaczymy. Każdy maluch ma własny system podboju swiata ;)

Dzis poszłam się dowartościowac do kolezanek z bylej pracy (pracowałam w perfumerii - lepiej mi tam placili niz jakbym zasuwała jako architekt). Wydalam troche kasy ale jestem zadowolona. Tym bardziej, ze spotkałam starych klientów i mnie obrzucili komplemenami ;) Kupiłam sobie sliczniutka szmineczke, cienie do powiek i lakier. Zmieniam swój image kolorystyczny.

A sypialnie w nowym domku zrobie na lawendowo....
 
reklama
Żużaczek, a skad ja bede wiedziec kiedy On bedzie chcial juz usciasc, podniesie sie ktoregos dnia? Ale moge Go sobie nosic na rekach na pionowo? czy to nie wyplywa jakos zle na kregoslup? Bo ja juz sama nie wiem.
Ale zazdroszcze zakupow :-) Jakie kolory? Ale mi brakuje takich wypadow na zakupy, ale forsy brak :-( jutro za to ide sobie zrobic paznokcie na wesele, takze tez poprawie sobie ociupinke humor :-)
pozdrawiam
 
Do góry