reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

magdasz moja się po prostu podnosi do góry ;D a jak ją złapę za łąpki to sie skubana podciąga, choc dziś leniuchuje i nawet na brzuszku nie chce jej sie główki dzwigać, za to apetyt na łapki rośnie ;D
ja je nie pozwalam już się dźwigać do siadania, bo do cholery to za wcześnie
 
reklama
gaga ja robilam burze zanim nie urodził się Witek. Teraz awantura trwa pare minut, jest mega intensywna ale krutka ;D. Ale z Tomaszem nie da sie długo awanturowac.... bo on taki cichuuutki....

dziewuszki. Może chcecie brac udział w promocji pampersa? za kody kreskowe dostaje się zabawki Fisher Price!
Trzeba zadzwonic na nr. 0-22-5120112 i zamowic specjalna broszurke a potem zbierac kody. Jak sie i tak kupuje pampersy to fajna sprawa. Parę zabaweczek jest całkiem ciekawych (np. klocki sensoryczne)
 
no to zaczynam zbierać ;) u nas teraz pieluchy idą w dużych ilościach, za każdym razem jak przewinę małą to ona własnierobi kupę ;D no i trzeba przewinąć znowu, szkoda tylko że te pampersy takie drogie, a zabaweczki jak najbardzie poproszę ;)
teraz własnie szukam na allegro ale tak jak pisałam nie mogę sie zdecydować któa będzie najlepsza ::)
nie mogę już w tym domu wytrzymać, atmosfera tragiczna, mam nadzieję że małej sie nie udzieli, dochodzę do wniosku że mojemu mężowi przestało zależeć, kiedyć to zawsze pytał co się stało, chciał pogadać, a teraz mu w to graj bo jak ja się nie odzywam to mu nie marudzę że ciągle przy kompie siedzi, no i efekt taki że jak się wkurzam a on ma to w dupie i czas wolny na kompie, dziś ma pecha bo jadę do lekarza i on musi z małą zostać, pewnie zawinie ją w rożek uśpi i siądzie przy kompie, wrrrrrrrrrrrrr
 
Właśnie wczoraj mi przysłali tą broszurkę i się zdziwiłam , bo po nic takiego nie dzwoniłam, więc i Wam na dniach mogą przysłać. Myślę, że może to mieć coś wspólnego z ankietą , którą wypełniałam przy wyjściu ze szpitala, i tam było napisane, że będę otrzymywała jakieś próbki. Trzeba dużo uzbierać ,aby otrzymać ładną zabaweczkę(rzeczywiście firmowe). Za jedną małą paczkę pampersów przysługuje 5 punktów, a na małą zabaweczkę trzeba uzbierać 50 punktów.
 
kurcze, pisałam i sie nie pojawiło... a teraz juz nie pamietam co pisałam. :mad: :mad:
Gaga... od kaczego gówna do ptasiej grypy niedaleka droga ;D ;D
 
no właśnie a cos nam zaczyna chorować świat polityczny ;D
mężuś nie wytrzymał jednak i przeprosił ;) oj te chłopy..............
ja jutro dzwonię po te pampersiorskie broszurki ;)
 
hej !! Gaga mała dostała od babci taką mate z dwoma łukami na których są zabawki i małej sie podoba a jak podrośnie to dopiero jej sie bedzie podobać!!
Żużaczek ja mam lawendowa sypialnie i jasne meble i tak mi sie podoba ze nawet jak malowalismy to zostawiłam dalej ten kolor !! Jak ja bym chciała miec swoją chate a nie mieszkac z teściami któży czasem są toksyczni ;D
Magdasz moja tez lezy plackiem leniwa jest ale do niczego jej nie namawiam i nie zmuszam
 
reklama
justynka a może uda Ci się wkleić jakieś zdjęcie swojej sypialni , bo właśnie jestem na etapie poszukiwania mebli i obmyślania koloru ściany. Też marzy miś ię lawendowy, ale nie wiem czy pasowałby do ciemniejszych mebli, czy tylko do jasnych np.sosny. A u mnie w pokojach są meble bukowe i teraz myślalam o jakichś ciemniejszych. Właśnie dziś byłam oglądać meble sypialniane, ale jakoś wybór był nie za duży i nie zachwyciłam się zbytnio.
 
Do góry