reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Goga to Ty silna kobieta musisz być - pełny podziw!!
Ja zawsze myślałam ze róznica miedzy dziećmi góra 3 lata ale teraz chyba sie zastanowie ;)
Mala dzis na balkonie spedzila 3,5 godziny szok bo wózek w miejscu stał a ona jak zabita za to teraz dokazuje !!
 
reklama
rany bidna Goga podziwiam, na prawde, ja czasami przy Majuszce mam dość a ona w sumie grzeczna jest
justyna ja chyba też poczekam aż mój trolek będzie miał z 5-6 lat ;)
zuzaczek mi tez sie święto zmarłych z kościotupem kojarzy, ale nie koniecznie przykutym do ściany ;D

wiecie co jak mówili o tych wcześniakach to sie poryczałam i mi takie siary przeszły że szok, rany nie mogę, strasznie mnie to ruszyło
 
ufffff mala wykopana ale jak gizd dzis zalał nam pokój tak chlapie ze przenosimy sie chyba do łazienki bo juz cały parkiet mamy zalany :laugh:
po kąpaniu jakiegos nerwa złapala chyba jej sie śpioszki nie podobały bo jak ulała i przebrałam ją w inne to spokój :D

Gaga ja tez jestem przewrażliwiona teraz na punkcie dzieci !! kazda taka sytuacja gdzie krzywdzą maluszki to konczy sie u mnie płaczem!!
 
ludzie jakos dziwnie podbrzusze mnie boli i jakby jajniki czy cuś, nie wiem czemu, moze rodzeństwo pcha sie juz na świat ;D nie no śmieszne to by to nie było!!

 
JUSTYNA MNIE TEZ TAK BOLI ALE W 100% NIE NA MALUCHA. JESZCZE NIE MAM ZUPEŁNIE OCHOTY W TE KLOCKI POGRYWAC. MÓJ MAZ ZAPISZCZY SIE NA SMIERC. TRUDNO :(
 
Cześć! Ja z wychodzeniem nie mam problemu. Mama mieszka w tej samej miejscowości a Bibi je z butelki od każdego. Jak miał 6 tygodni byliśmy na weselu siostry do 4 rano. Tylko przyjechaliśmy go wykapać i utulić do snu.
Jestem wykonczona, Wiktorek miał fest atak kolki plus katar jego i mój!
Jak wróce do pracy to będzie z nim właśnie moja mama-emerytka lub Arek.
Kupiłam 4 dni temu kurteczke na teraz rozmiar 68 a dziś kombinezon zimowy 74. No i ta kurteczka jest większa od kombinezonu. Co za rozmiary! A i przyszły mi ciuchy kupione na allegro. Jestem zadowolona, nie są nowe ale za tę cene nowych bym nie kupiła.
Ulewanie i kolka to niedojrzałość układu pokarmowego. Trzeba z tego wyrosnąć - podobno. Na szczęście z tego co czytam to nasze maluchy męczy albo jedno albo drugie.
Monika
 
 
wsparcia potrzebuję !!!!!! próbowałąm dziś włożyc moje spodnie sprzed ciąży i tragedia, do tego boli mnie brzuch chyba przegięłam z brzuszkami, więc na razie nie ćwiczę i z tego wszystkiego poszłam do sklepu i wtrąbiłam ciacha bo doszłam do wniosku że to wszystko nie ma sensu, A JA NIE CHCE TAK WYGLĄDĄĆ
do tego mój mąż w połowie rozmowy wyszedł z pokoju i poszedł robić coś na kompie u siebie i olał mnie totalnie a teraz udaje że nic się nie stało a ja jestem wkurwiona na maksa,
oj żyć mi się odechciewa
 
Gaga kochana! Faceci nigdy nie zrozumieją kobiet. To co dla mnie stanowi problem to dla niego banał. Jak się wieczorem popsztykamy i rano chce wrocić do tematu (coś tam jeszcze wyjaśnić) to on jest zdziwiony i również twierdzi, że nic się nie stało. Ile ja nocy przepłakałm, szkoda gadać. I tak teraz jest dużo lepiej, jak się sprzeczamy to tylko o Bibiego a właściwie jego problemy zdrowotne. Słuchaj, Twój mąż pewnie nie udaje, dam sobie ręke uciąć, że nie widzi problemu. Kocha Cie i jak by uważał, że coś jest nie tak to by to powiedział.
Co do wyglądu, to tylko cierpliwość nas ratuje ;D. Monika
 
goga ja też bardzo Cię podziwaim. Moja koleżanka ma takie małe dziecko i niemowlaczka i wiem jak jej trudno. Rzeczywiście ja i żużaczek to mamy labę. No , może nie do końca. Mój mały właśnie wkuwa katechizm, bo w czerwcu do komunii , ale już teraz zaliczają i uczy się bidulek i ciągle prosi bym go przepytywała , albo przed nim na pamięć mówiła. A czasami jak mała śpi to ja bym chciała się zająć czymś dla siebie,a tu o..
Oliwka dziś dzionek spokojnie zaliczyła, temperament ma mniejszy niż jej braciszek , gdy był niemowlaczkiem, więc nie daje mi tak popalić- Bogu dzięki.
 
reklama
anda no własnie... nasi więksi faceci to juz inne problemy mają. Mój musi codziennie rózaniec klepać. To mu przykazałam, zeby w intencji ich zdrówka sie modlił ;)

gaga pamietaj, ze faceci wykożystuja znacznie mniejsza część mózgu niż my ;) i nie moga fizycznie zaangazowac sie tak głeboko w jakis problem bo zapomna oddychac albo np. mrugać ;D
 
Do góry