reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

no ja nie mam zamiaru jej żadnego kołnierza dawać, tym bardziej że dzis na spacerze sama sobie trzymała główkę w lewo, spytam masażysty, masz rację a jak coś to może prywatnie znajdę lekarza
 
reklama
no! Jeden stress z głowy> Dziś odebrałam wyniki moczu Wituchny. Ma zalecenie, żeby robić co dwa tygodnie ze wzgledu na zlóg w jednej z nerek. Wszystko ok a nawet su-per. Uf
 
To ja Wam współczuję.U Dominika wcale nie zauważyłam,żeby miał coś nie tak.A jak to jest z tym usg bioderek?Obowiązkowe czy w razie wątpliwości?Mój mały śpi w łóżeczku,ale zasypia przeważnie na rękach i dopiero wtedy go odkładamy.Kąpię zawsze między 18 a 19,o 21 zasypia i potrafi przespać ok 8 godzin... :)
 
evelinka ty karmisz piersią że czy butlą??? te 8 godzin kime to super sprawa, ale chyba przy cycu nie osiągalna
nas czeka jeszcze usg bioderek, jakis inny lekarz ortopeda i okulista bo coś oczko ropieje,
ale mi łeb dzis napie....... normalnie innego określenia nie mam
 
Gaga, na ropiejące oczko dobre są krople sulfacetamid. Mojej małej ropiało oczko, bo to było zapalenie spojówek, pediatra w szpitalu mówiła, że to normalne na początku u niemowlaków.
My karmimy małe butlą i jedna z nich potrafi w tej chwili przespać 5 godzin, szkoda, że druga budzi się częściej:(
 
Moje słoneczko to max 4 godziny śpi, to i tak niezły wynik!!!
Mobugaj my tez walczylismy z kolkami i tak płakała ze prawie mi serce nie pekło, cała sina sie robila. Odstawiłam herbatki bo podpadło mi ze jak zaczełam dawac jej butlą plantex czy inna herbatke to sie zaczeły kolki, wczoraj nic oprocz cyca i spokój dzis tak samo - obym nie zapeszyła!!!
Gaga moja kolezanke tez wysyłali z dzieckiem na rehabilitacje z głowką ale olała tego lekarza i podkładała pieluszki itp i teraz wszystko w porządku!!!
Mam tez nadzieje ze wyniki moczu u Liwci wyjdą super - zobaczymy w poniedziałek ale dziewczynki to czesto mają infekcje dróg mocz. to mam troche stracha bo nie chciałabym zeby meczyli ją zaszczykami
 
Co z tym moczem, takie badanie jest obowiązkowe? bo wkońcu nic nie wiem, nikt mi tego nie kazał robić, narazie.
Co do spanka to my od dwóch dni zaczynamy Roksankę przyzwyczajać do swojego łóżeczka i o dziwo wczoraj w nocy po raz pierwszy przespała 4,5 godz., potem wzięłam ją już do nas bo budziła się co 20 min.
Mam sposób na syndrom zachodzącego słońca, mała zawsze między 18 a 20 była marudna, ni spać ni się bawić, tylko cycorek i to też nim pluła, a teraz o 18 mężulek na godzinę wychodzi na spacerek i jest totalna cisza bo mała przesypia spacer i potem jeszcze z godzinkę, następnie karmionko, półgodzinna sjesta, masaż i kąpanko, jedzonko i spać. Dziś po spacerku spała do 21,30 a ja razem z nią. Jak dla mnie całkiem dobry układ.
 
u nas też nie zlecili badania moczu, a co gorsza po wizycie lekarz nie zapisał nam tej witaminy D3 i pewnie znowu się skończy na prywatnym lekarzu, normalnie szlag mnie trafia
co do spania u nas różnie, ale rzadko mała przesypia 3 godziny pod rząd no chyba że na spacerze
 
a u nas znowu problemy z piersiami, tzn. jedną piersią, boli jak cholera, nawet specjalnie ręki do góry podnieść nie mogę, powoli się załamuję tymi cyckami :-[
 
reklama
no ja na cycki nie mogę narzekać ;d na szczęście
na spacerku dzis zaszalałąm i wtrąbiłam klerka, lody i troszkę coli, po powrocie od razu koperek wypiłam i małą juz trąbi ;)
 
Do góry