reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

dziewczyny lepiej jeść ciemne czy białe pieczywo??? bo już nie wiem, a moja Majeczka dziś nerwem szczela, nie wiem czy to kolka czy nie, strasznie mnie wymęczyła dziś, teraz zasnęła na szczęście, a zaraz mamy odwiedzinki :)
 
reklama
gaga tylko białe. Ciemne wywołuje wzdęcia a nawet taki zwykły chlebek jak jest świeży to też. Dzię Witek tez dał koncert i zastanawiam się czy sałata mogła mu zaszkodzić?? Bo nic nnego nie jadlam nowego...ech :-[
 
szczesciary ja to jak uśpię małą koło 22 to sie cieszę, potem o 12 robi mi pobudkę od trzech dni na papu i potem co 2 godzinki, a rano problem bo kupa idzie i jękanie stękanie od 5 rano
ja własnie jadłam ciemne pieczywo od wczoraj i mała cos nerwa miała, więc teraz tylko zwykły chlebek a szkoda
 
To ja nie moge narzekać. Wiktor właśnie zasnoł, obudzi się o 22.30 zje 90 lub 120 mleczka. Pod koniec butli już śpi na nowo i odbija już na śpiąco. Potem o 3 przebieranie (standardowo jest osiurany) i butla i to samo. Pobudka około 6,7 i problem z kupką. No ale noc mam w miare przespaną. Fakt, że Arek mi dużo pomaga. Jak ja małego przewijam to on szykuje butle a po karmieniu "odbija" Wiktorka. Ja mam kłopot z popołudniami. Monika
 
rany ja marze o przespaniu 4 godzin pod rząd a nie dwie i karmionko i znowu dwie i papu
dziewczyny o której wy kąpiecie maluchy, bo ja o 21 i nie wiem czy nie za późno, ale boję sie że jak wykąpiemy wcześniej to krócej pośpi
dzis nasze dziecko postanowiło zamiast znienawidzonego smoka possać palucha taty ;) no ipaluch jest super na uspokojenie a smoczkiem pluje, chyba tatusiowi palec amputujemy ;D
 
reklama
Gaga my kąpaliśmy o 20 i był wielki krzyk, teraz zaczynamy o 21-21.30 najpierw masażyk potem kąpanko i kończymy po 22 i jest ok, mała sie nie drze a przy przebieraniu pada. Myślę że godzinę kopania też trzeba indywidualnie do maluszka dobrać.
Wiecie co mam dość tego karmienia non stop jakieś problemy, teraz mnie mała podgryzła i boli jedna jak cholera, nic a nic nie czuje tego podobno fantastycznego uczucia karmienia piersią, chce dociągnąć do tych 6 miechów i koniec, wyrodna jestem?
 
Do góry