reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

no my juz po szczepieniu! Kurde godz czekalismy az lekarka skonczy z chorymi dziecmi i przyjdzie! jakos nie moga sobie Ci ludzie w przychodni wyobrazic ze czekac z takim maluchem tyle czasu to meczrnia tak jakby nie szlo inaczej tego zorganizowac! Ale moja myszka była dzielna w porownaniu z innymi dziecmi to prawie nie plakala a moj mąż zamiast wsperac dziecko to nie mogl patrzec jak ja kłują i jak płacze i jeszcze troche i by uciekl - te chłopy ::) ;D
a propo jeszcze tych woreczków to ile moczu wystarczy do takiego badania bo musze to w dwoch kubeczkach dostarczyc ???? i nie mam pojecia ile jest potrzebne bo to i na standardowe badanie i na posiew
 
reklama
no mu jutro idziemu do lekarza, zobaczymy co powie nam na tą główkę, mała śpi w nocy na jednym boku a w dzień ją kładziemy na drugi bok, ale jak jest na pleckach to główka w prawo, spróbuje z tą pieluchą, jeszcze nam rączkę lewą zaciska czasami tak mocno że aż rączka sina jest, mam nadzieję że wszystko z nia ok
dziś ulewanie straszne było, i nie wiem jakim sposobem ona to zrobiła ale dwa razy osrałą pięknie się cała, śpioszki, body, bluzeczka nóżki ;D tak to bez tego taty jest, no ale na szczęście zaraz przyjdzie, małą teraz kima, przekimała 2,5 godziny na spacerze także nie jest źle, w nocy tylko coś zaczynaja grymasić, ale mam nadzieję że przejdzie
 
monugaj, żużaczek te bóle pleców to nie od znieczulenia tylko od 9 m-cy noszenia brzuszka, kręgosłup się odkształcił i teraz musi wrócić na swoje miejsce, takiej bynajmniej zdanie miało 2 czy 3 ginów z którymi rozmawiałam.

czy te badanie moczu to wszyscy muszą robić?

Roksi dziś jadła od 15.30, zaraz po spacerku, do 20.00 z bardzo krótkimi przerwami, za to po kąpieli usnęła bez karmienia hihihi /już się bałam że mi pęknie/, jeżeli mi ktoś powie że przy małym dizecku są jakieś zasady lub takowe można wprowadzić to go osobiście walne.
 
anika powiem ci ze nasza Maja tez bez zasad :) wdzieńzaczela spac, za to w nocy budzi sie co godzine - dwie i ma problemy z zasnieciem wieczorem i zawsze po kapili lapie nerwa, czasami nie wiem co chodzi, mam wrazenie ze placze bez powodu
 
gaga skądś to znam tylko przed kąpielą, teraz mam znowu koale uwieszonego na ręku, ona to po prostu uwielbia, a ja chce wyjsc na spacer, tylko jak tu sie wykąpać ???
 
hej!!
Byliśmy dziś na szczepieniach ale znów nas nie zaszczepili!! Pediatra stwierdził że jeszcze wyśle nas na konsultację do neurologa z powodu główki!! Oczywiście w przychodni trzeba czekać na wizytę miesiąc, więc idziemy prywatnie za tydzień w środę.
Zastanawiam się czy nie mżna było zrobić tego dwa tygodnie temu kiedy byliśmy na wizycie w związku ze szczepieniami!!
Tomcio przybrał na wadze 5300 to najnowszy rezultat!!
Pozdrawiam
 
Witajcie,i chyba jednak zacznę wierzyć w cuda,bo niedawno się ruszać nie mogłam,a teraz jest zdecydowanie lepiej :)
Śmiać mi się chce,bo sporo nas tutaj mieszka na 4-tym piętrze...hehe...Ja zresztą też i jeszcze nawet nie próbowałam zwozić sama Małego z wózkiem.Co do ulewania,to może za krótko trzymacie do odbicia.Ja Dominisia zawsze wolę potrzymać i z ulewaniem nie ma żadnego problemu.
Goga,ja podobnie jak Monika przemywam wrzątkiem,a niekiedy gotuję.Smoczka nie oblizuję.A tak wogóle to mój synuś ma "swoje pory"i już mniej więcej wiemy-kiedy je,a kiedy śpi.A w dzień to lubi sobie po prostu spokojnie poleżeć-taki kochany...Spokojnej nocki...
 
reklama
evelinka to ja ci zazdroszczę spokojnego leżenia, nasza mała to i owszem u mamuni albo tatunia na rączkach, teraz pory jej się całkiem pokręciły, nauczyłą się jedynie spać na polku, walczymy z wrzaskami przed i po kąpieli, przed to chyba kolka lekka, a po to chyba głód, ale nie wiem, piję ten francowaty koperek, nie wiem może po protu o tej porze musi się wykrzyczeć
byliśmy dziś u lekarza, małą waży 4350g, dostaliśmy skierowanie na bioderka i do ortopedy z tą jej główką którą wiecznie trzyma w jedną stronę, choć po podkłądaniu jest poprawa, szczepienia za dwa tygodnie
miłej nocki, oby przespanej ;D
 
Do góry