reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

evelinka fajnie by było, jakby to było takie proste. Czasem trzymam Witka po 20 minut - zasypia mi na ramieniu - a i tak ulewa. Szczęściara jestes.. Przy Bogusiu przerobilam wszelkie sposoby na ta przypadlośc ale jak maluch ma taka tendencje to jedynie złagodzic się da, ale niec poza tym
 
reklama
też mi się wydaje że jak maluszek ma tendencje do ulewania to i godzinę trzymania nie wystarczy a ta jak z Roksi mogę wogóle jej nie odbić i nie uleje, a czasem odbijam i mimo wszystko ulewa na szczęście bardzo rzadko, powtórze się "żadnych zasad i reguł nie ma z tymi dziecinkami" - niestety!!!
Smoczka absolutnie nie oblizuje, właśnie wyczytałam że w ten sposób można przenieść bakterie odpowiedzialne za próchnicę i np. za chorobę wrzodową, dziękuję bardzo, wolę niuni nie aplikować takich niespodzianek, a gotować to wole gotować wszystko szczególnie że przy cycorku to dużo tego nie ma.
Co do szczepień to już kilka razy słyszałam że są przychodnie które nie szczepią razem żółtaczki i całego zestawu tych na krztusiec polio hib itp., a są takie które szczepią wszystko, co o tym sądzicie?
A ja cały czas walcze z cycorkami, pare dni przerwy i od nowa polka ludowa ::) :mad:
 
anika u mnie to samo nie odbije jest ok, jak ja odbijam to ulewa, wczoraj ulewała dopiero na wizycie u lekarza ja ja wyobracali
 
gaga Witek tez zaraz po ulaniu chce jesc. Czasem udaje mi się go smoczkiem na pae minut oszukac ale najczęsciej to zaraz tankuje. Nie z dobrze to, ale co mam robic z wiszczacym dzieciakiem? pediatra powiedziala, ze ulewanie może byc tez przez żarłocznosc - zanim nie strawi sie poprzednie jedzonko zoładek malucha nie wpusci nastepnej porcjii i z tej poczekalni tak sie wylewa.
 
hej!!
Mój Tomcio ma tak samo uleje i zaraz chce znowu jeść!!
Anika masz rację z tym brakiem zasad i reguł przy dzieciach....
Z tym ulewaniem ...raz jest raz nie ma... co dzień to inaczej...
U mnie szczepią razem WZW i reszta w nogi 2 ukłucia...
Gaga kiedy idziesz do tego ortopedy? Daj znać co powiedział...
Pozdrawiamy
 
do ortopedy idziemy w piatek, a na usg bioderek oczywiscie prywatnie bo termin dopiro na 17 listopada - paranoja kolejna
 
Ja na usg bioderek bylam przedwczoraj i wszystko jest ok, tylko coś się jeszcze nie wykształciło. Kolejna wizyta za 9 tygodni. Acha i ta lekarka od usg jest rechabilitantem od dzieci i powiedziała, że mały ma tendencje na jedną strone. Pokazała nam różne cwiczenia, moja mama jak je zobaczyła to mało co zawału nie dostała. No z tym u nas w przychodni akurat problemu nie ma. Ale ze szczepieniem są. Jak ja się ostatnio wku...., chciałam zaszczepić Bibiego tą szczepionką skojarzoną ale pani doktor zrobiła oczy jak 5 złotówki i dopiero poszła po ulotki, żeby doczytać o co mi chodzi!!! Zgroza prowincji! Tak więc zaszczepiłam małego zwykłą szczepionką i sama się doedukuje co dalej robić. A z dzidziorami to "jak nie urok to sraczka". No mój nigdy nie ulewał za to ma zatwardzenia. Gaga po kapieli to dalszy ciąg kolki. U mnie to samo choć z dnia na dzień jest poprawa.
 
reklama
Do góry