reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
nasza małą ulewa i lekarz zapisał jej przed cycem mleczko na zagęszczenie nzywa się enfamil AR, jutro premiera :)
justyna ja też dziś ryczałam, że jestem złą mamą i że sobie nie radzę bo małą ulewa i ma wysypke
 
no to witam w Waszym klubie. Ja wczoraj tez z wsciekłosci płakalam. Mam juz chwilami wszytskiego dosc.Z Boguchą miałam 101 problemów (alergie, ulewanie, gronkowiec) ale myslałam, ze tym razem będzie lepiej. No nie wiem :mad: Chyba nie nadaje sie na matke noworotka. Pamiętam, ze z Bogucha dogadałam się jak skonczył 3 lata. Nie bawi mnie swiat pieluch i nie sprawia satysfakcji opieka nad takim maluchem. Odbieram to wszystko jak zamach na wolnosc osobistą. jedynym pocieszeniem jest to ze potem taka żaba wyrasta na takie fajne dziecię. Ale k... ile jeszcze trzeba na to czekać :mad: :mad:

Chyba żuzaczek ma kryzys.... :mad: :mad:
 
hej!!
Gaga to ja stosowałam enfamil AR jest jeszcze bebiko AR ale ono jest właśnie od 2 miesiąca. Mój Tomcio dostał enfamil w 3 tyg zycia, ale źle na niego reagował (ból brzusia). Nam pediatra kazał rozrobic 30 ml i dosłownie kilka łyczków wypić a potem cyc. Ulewanie wtedy ustało ale te bóle brzusia mnie zniechęciły i teraz Tomcio tylko na cycu ale ulewa dalej.
Może u Ciebie będzie ok!!
Powodzenia i pozdrawiam
 
anecik kur.... moje dziecko nie umie wypić tego gówna z butelki !!!! szlag mnie trafi, z jednej butli nic nie ciągnie z pier..... aventu a z drugiej gerbera sie krztusi, łyżeczka próbowałąm ale wypluwam ale mnie trafi zaraz
zuzaczek ja tez się chyba nie nadaję, szczególnie jak nie wiem o co płacze, albo jak nie wiem co z nia robić...........oj czasami mam dość
 
witajcie po wielu tygodniach przerwy. Walczyliśmy o karmienie piersią, ale polegliśmy na polu walki. Trzy dni po skończeniu trzeciej serii antybiotyku - czwarte zapalenie piersi. Kolejny antybiotyk i decyzja lekarzy - koniec cyca! Dla mnie to szok. Michała karmiłam dwa lata, a teraz wszystko się skończyło po 6 tyg. A ja nic nie wiem o butelce... Czy któraś karmi butelką? Monika? Ile herbatki dawać oprócz mleka? Ratunku... Przez te zapalenia i ciągłe jeżdżenie do lekarzy nie mam czasu na dom i dla małego. Na spacerze byliśmy dosłownie kilka razy, pranie się wysypuje z łazienki. Forsa ucieka szybciej niż woda, bo puszka mleka kosztuje 23 zł i starcza na 3 dni. Cycusiu wróć!!! A Marek waży ok. 6 kg i je więcej niż przeciętne dzieci w jego wieku :(
 
gaga moze spróbuj z kieliszka, mój z kieliszka doi jak stary. A poza tym ciesz sie kobieto , że maluch olał butelkę. Mój tez ma ja w de. Ja byłam taka , że jak raz pociągnęłam z butelki to na cyca patrzec nie chciałam i skończyło sie dla mojej madre karmienie.
 
moja to jest cycuch i tyle :D z łyżeczki jej troszkę wcisnęłam tego mleka, ale to mleko śmierdzi tak wogóle, nie dziwie sie ze go nie chce, ale jak zobaczyłąm jej minkę jak jej dałam butelkę a potem cyca to mi sie jej tak żal zrobiło że jej jakąś gumę w buźkę wpycham, bidula malutka

goga nie mart się jakoś to będzie, może za jakiś czas wrócicie do cyca, moja znajoma po miesiącu wróciłą, a laktację utrzymywała lalktatorem, było to cholernie upierdliwe i ciężkie ale im sie udało
 
reklama
hej!!
Gaga te kilka łyczków podanych na łyżeczce powinno wystarczyć. To mleko jest gęste i potrzebny jest smok z większą dziurą z aventu to będzie chyba 1+.
Gaga nic na siłę. Zuzaczek ma dobry pomysl z tym kieliszkiem.
Damy rade!!!
 
Do góry