reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

dziewczyny jak wy podawałyście ten enfamil AR na zagęszczenie pokarmu ??? wiem że któraś z was to podawała maluchowi, na opakowaniu jest że od 1 miesiąca, ale ponoć można podawać wcześniej, tylko mi lekarz powiedział że przed albo po jedzeniu, tylko ile???

wiecie ja co ja z dietą i jedzeniem świra dostaję, mała ma na policzkach wysypeczkę, ja już nie wiem czy to ta potówka czy nie, po sudokremie jakby troszke bledsze są te krosteczki, ale już mam dość, do tego jeszcze nam płacze na spacerach i ulewanie wróciło

zuzaczku czyli jak kąpę w krochmalu to zero mydełka i oliwki???
 
reklama
Ulewanie moze nasilic sie po 3 tygodniu i jesli przypomina wymioty to trzeba skonsultowac się z lekarzem, czy to nie refluks. mi Witek przed wczoraj okropnie zaczał ulewać. Miałam wrażenie , że wszytsko co zjadł ale zmianilam trochę "procedurę" karmienia, odbijania i przebiarania i zobaczymy jak to będzie. Na razie jest znacznie lepiej, ale traktuje go jak "jajko"
 
cześć! Żużaczek czy ta karuzelka to dzidziusia jakoś rozwija czy służy tylko usypianiu. Chciałam taką samą z Fischera też z misiami ale nie mamy teraz kasy. Jak by stymulowała rozwój dzidzi to może bym od mamy pieniadze pożyczyla. Monika
 
kurcze super ta karuzelka, ale chyba nie znajdę na nią pieniążków, będe sie musiałą zadowolić taką zwykłą, no trudno, a co do tego kisileu zuzaczku to jak kąpie w krochmalu to uzywac mydła i oliwki czy nie ???
 
gaga jak pisałam wczesnie, w samym kisielku, bez innych rzeczy. Buźke tez mozna mu przemyć to będzie miał mięciutka skórkę. Jak go kapały kobietki w klinice to sie nabijałysmy z Witka, ze to panie zazwyczaj wystepuja w "zapasach w kisielu" i ze z niego wyrosnie Maxi Kass jak od najmłodszych lat takie zmysłowe kapiele bierze ;D ;D
 
Jaka fajna ta karuzela! Arek mowi żeby ją zamówić ale obawiam się, że wiąże się to z glodowaniem do konca miesiąca ::). W poniedzialek wizyta kontrolna z małym u alergologa, mi się kończy połóg to też trzeba gina odwiedzić i jeszcze kontrolne USG główki. A mała paczka pampersików trzy dychy... Szkoda gadać.
 
Monia u nas ten sam problem, kasa nam idzie jak woda, nie chce myślec co bedzie za rok jak nie znajdę pracy, przeraża mnie to wszystko, koszmar jakiś

jutro próbujemy mleczko zagęszczające dać Majci, zobaczymy jak to na nia zadziała
 
reklama
No racja kasa przy dzidzi płynie przez palce, mężuś wyczaił promocje na pampery w jakims markecie i zaraz kupił,  za chwile trzeba kupic kolejne ciuszki bo mój szkrabik rosnie w oczach i juz te spiochy co wisiały ma naciągniete.
co do karuzeli to Liwka dostała po synku koleżanki taka zwykłą plastikowa ale zachwycona, ja jak zobaczyłam tą Żużaczkową to zachorowałam na nią i tak sobie mysle ze po chrzcinach ją kupimy, bo ta  co mamy to pewnie jak podrośnie to jej sie znudzi a ta jest super!!!
Dzis tak mi dała popalic ze mi rece odpadały, i byłam tak wściekła na nią i na siebie ze wściekam sie na bogu winne dziecko, potem oczywiscie ze złości i bezradności poryczałam sie.... czasem nie jest łatwo ale nikt tego nie obiecywał, zeby tak była jakaś tabletka na cierpliwosc  :) no nic meliska i spanko
 
Do góry