reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Jestem , jestem!!!!!! Chętnie dołączę do Was i napiję się z Wami winka.Tak więc na ktg wyszły jakieś 4 skurczyki takie na 40, serce dzidzi ok. Dokto przyszedł i jedno co mnie pociesza to to, że rozwarcie już na 2cm (a niedawno było na1,5), ale szyja długa i zrobił coś tam po swojemu, po czym stwierdził , że po tym badanku powinno mnie ruszyć i jak skurcze będą co 10 minut, albo wody odejdą to jechać. I powiem Wam szczerze, że do tej pory mnie boli. Jeździliśmy z mężem po okolicznych wsiach, dołach i czułam napinania i bóle krzyża i nie wiem, czy teraz w domu jak się położe to przypadkiem mi nie przejdzie. Mama czeka w pełnej gotowości, bo to ona będzie mi asystować i tak bym chciała a tu znów nici.
Na pocieszenie powiem, że położne tam mówiły, że rodzi właśnie dziewczyna w 42tc - to w sumie ja mogę we wrześniu urodzić,no bo jak za 2tygodnie........
 
reklama
anda z tym wrześniem to nie przeginaj ;D zazroszczę ci tego rozwarcia u mnie nic a nic, mała wygina śmiało ciało ;) od jakiejś godzinki sie wiercoli, oj będzie mi tego brakować
 
arturpokoik0052zi.jpg

A to na poprawę mojego humoru. Dziś rano naszykowaliśmy pokoiczek , ale jeszcze trochę poczeka
 
gaga Tobie to ja i tak mówię, że pierwsza teraz urodzisz ,a ja to zobaczycie, że we wrześniu, akurat mężuś wróci do pracy i tyle mi pomoże ha,ha
Co do farbowania , to ja w tej ciąży farbowałam 3 razy a w tamtej ani razu. Podoba mi się czerwony kolor, ale na moich czarnych włosach niestey nie dało rady, nawet balejaż nie wyszedł.
 
Mój maz kupil mi super telefonik ;D zaraz podłacze, niech sie ładuje.
Na KTG oczywiscie zero skurczybyków, a poza tym wykres serducha ok. W poniedziałek znowu i badanko a na wtorek jestem juz umówiona albo na indukcje albo od razu na cc.
 
zuzaczek to ty już amluszka Wiciuszka będziesz miała w poniedziałek na rączkach - szczęściara!!! może ja też ;D Majeczke przytulę

a to moje czerwone włosy i dzisiejszy spacerek

img4604copy6fp.jpg


img4615copy2ij.jpg


w rzeczywistości są bardziej czerwone ;D
 
Cześć dziewczyny! Słowiczku gratulacje! Tak się szykowałyśmy, że zostaniemy z brzusiami w sierpniu same a tu okazuje się, że los płata figle. My już mamy dzidziolki a dziewczyny jeszcze nie rozdwojone. Mój Okruszek cały dzień marudził, tak więc wyśpijcie się na zapas i najedzcie (jeśli chcecie karmić piersią) bo jak dzidzia będzie to czuwanie 24 h na dobę. A tak w ogóle to nie mam pokarmu. Bardzo chciałam karmić piersią, już 2 tydzień katuje się eksperymętując na sobie różne metody wywołania pokarmu. Pozdrawiam Monika
 
Witam Was,widzę,że dziś humorki jak nigdy dopisują.A już miałam napisać,żebyście tak nie narzekały,bo jakby która ze starających tu zajrzała,to by się jej odechciało :) ...Monika-to Ci bardzo współczuję,może jeszcze się uda,nie poddawaj się.U mnie coś się zaczęło ruszać,ale już nie raz tak było i później nic.Tym razem doszły mi dziwne bóle w dolnej częsci kręgosłupa(że czasami się ruszać nie mogę) oraz takie drętwienia tam,gdzie nogi stykaja się z tułowiem(no bo jak to inaczej określę ::) )Nie czytałam,żeby któraś z Was miała coś takiego...Jutro wizyta w szpitalu.Mam nadzieję,ze nie każą mi zostać.Wolałabym jechać na sam poród.Ale torbę w razie czego wyciągnęłam i stoi na wierzchu,żeby się mężuś nie pogubił.
Pozdrawiam.
 
gaga we wtorek nie w poniedziałek. No chyba, że Witek sie zawstydzi swojego lenistwa i do wtorku sam się zdecyduje. Tak sobie mysle, ze jesli lekarz powie mi, ze na powodzenie indukcji sa małe szanse to od razu pójde na cc - zeby jak najmniej chemii w siebie ładowac.
Dziś jestem okropnie spiaca i "bezenergetyczna".... ziew
 
reklama
zuzaczek wtorek też dobry ;D ja mam czekać do 12 dnia po terminie, tyle że mi z usg wychodzi tydzień do tyłu dlatego będą czekać, a ja dziś mam niezłego powera, właśnie zdecydoaliśmy sie na wymiane karniszy i zaraz jedziemy je kupować ;D
 
Do góry