reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
dopisujecie tam cztatami tak będzie łatwiej znaleźć kogoś kto to polecał i wrazie dopytać,
myślę że dobrze będzei tam zamieszaczać wszystko co polecaci dla nas i dla maluszków
 
no to ja dzis szaleje, najpierw seksik, potem godzina spacerku, kurs do obi po niezbędne rzecyz do naszego remonciku, zaraz obiadek no i zaczynamy wieszanie karniszy, szycie firanek, zakłądanie półek :D jak na razie ani jednego skurczybyka, zuzaczek możeszm i podesłąć twoje skurczyki jak nie chcesz dziś rodzic ;)
 
ja mam mieć ktg dopiero w czwartek ale podjadę sobie w poniedziałek, tak dla pewności
zaczęliśmy robić remontowy bałągan i już sobie palucha ubiłam :mad: idę mężulkowi pomóc
 
Hej dziewczyny co to u was z rana?
Wczoraj padło BB, może się rozdwoiłyście?
Ja wczoraj byłam na ktg, musiałam się położyc na prawym boku bo na lewym coś było nie idealnie, napięcia macicy były ale skurczy ni hu hu
 
reklama
hehe dobre z tym rozwdojeniem, może urzązimy zawody która dłużej ;D, na razie prowadzę, druga anika trzeci zuzaczek ;) chociaż nie anike wyprzedza jeszcze maleństwo, ale długo jej nie ma więc pewnie juz się rozdwoiła ;)
 
Do góry