reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Mimo barowej pogody idę jeszcze na spacerek, już na jednym byłam to tak mnie zaczęło nachrzaniać że się spociłam, spróbujemy jeszcze raz, zejście na dół z 10-ego i spacerek, może ją trochę rozbujam :D
 
reklama
Hej Mamusie !!!!
Widze że na forum straszna nerwówa, ja tez tą końcówe miałam taka nerwową.
Nasz klopsik jest wyjątkowo spokojnym dzidziorkiem tylko kąpanie to nie jest to co lubi najbardziej ale powolutku bedziemy ja przyzwyczajać. Ja chyba tez zaopatrze sie w te kapturki na cycuszki bo ssanie ma takie że ból jakby żyletki w buzince miała. Na szczęście z karmieniem nie miałyśmy problemu bo zaraz na sali porodowej przyłożyłam ją do piersi i co potem sie okazało dziewczyny które zwlekały z tym miały później problemy bo maluszek zatracić moze po takim czasie odruch ssania.....tak wiec przykładajcie dzidziorki zaraz po porodzie....!!!!!
Wyśle kilka nowych zdj. Ja jak zobaczyłam synusia mojej kolezanki co rodziła dzień wcześniej to zaraz wody mi odeszły....
 
justyna strasznie łądna to twoja Liwia, słodki taki aniołeczek, super że jest grzeczna zresztą widac po niej że taki spokojniutki dzidziuś

anika u nas tez pogoda nie bardzo ale zaraz mężusia wyciągam na spacer, bo te skurcze co mi dzis na KTG wyszły nie mogą zaniknąć w końcu były na 50% !!! więc trzeba je teraz podsycać ;D coś po tym badanku mnie troszkę boli krocze, może sie dzidzia wstawia do wyjścia ;D

ciekawe która z nas będzie następna ;)
 
No a my mamy koniec z przytulankiem, jak lekarz dotknął główki małej to teraz strach hihihihi :laugh:
Ale dziś już brzuszek mi się napina i nawet nie powiem dość boleśnie, co prawda plamienia prawie ustały ale przynjamniej skurcze się pojawiły.
Takie bobaski są po prostu śliczniusie a jak do tego jeszcze grzeczne to ich uroda wzrasta o 100%, ciekawe jakie nasze będą.
 
a wiesz co już mi wszystko jedno, a tak wogóle to chyba jakieś skurcze mam ;D ale mam to gdzieś zaraz pewnie se pójdą, a w zasadzie to nie skurcze tylko mi sie brzuchol napina, ale jakos mnie to nie rusza nie wiem czemu, chyba już do reszty mi odbiło ;D
 
ja mam dokłądnie to samo, napinanie brzuszka, może się rozwinie to jakoś, ja takiego czegoś jeszcze nie miałam, trzymam za nas kciuki
 
reklama
Do góry