reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Zamówiłam u nas w sklepie nakładki na sutki aventu. Były 2rozmiary do wyboru-małe i normalne. Nie wiem czemu skojarzyłam to z rozmiarem piersi i zamówiłam te normalne. Kurcze, a to chyba różnica polega na tym wystającym sutku-te są po prostu wielkie. Nie wiem, czy małe nie byłyby na mnie za duże w takim razie. No szkoda, że mi się zakup nie udał. Oczywiście są fajne,cieniutki, mięciutki silikon, a nie takie jak położne dały mi w szpitalu. A może mała tak mi sutki wyciągnie, że będą dobre - pocieszam się.
 
reklama
a po co sa takie nakładaki???? bo ja stergo chowu i nawet nie słyszałam oczyms takim....

polatałam dzis po krzesłach i półkach na wysokościach bo mnie na porządki wzieło. Tepo miałam jak leniwiec z "Epoki Lodowcowej" ale jakimś cudem duzy pokój skończyłam. :laugh:. Myslałam, że moze cos się ruszy ale tylko kregosłup juz totalnie mi wysiadł :-[
 
Jesteś niemożliwa, moja położna przestrzegałam mnie abym nie przeginała bo posprzątam, namęczę się i nie będę miała siły później rodzić.
Nakładki są na bolące i popękane brodawki, podobno bardzo dobra rzecz, daje odpocząć i zregenerować się piersiom a dziecku nie robi różnicy.
Agniecha no to masz ładnie 3 cm rozwarcia, super, no to jesteś na dniach.
 
ahaaaaa. Dzieki, to juz wiem. Ale zaczynam się troche obawiac tego mojego karmienia. Za cholere nie moge sobie przypomniec, jak wygladały moje cycki przed pierwszym porodem... ale teraz sa jakies takie oklapłe. Może juz powinne byc pełne?? Pamietam tylko, ze jak byłam wtedy w ciązy to tez z nich nie leciało tyle, żeby np. bluzke zaplamic. Jejku stara a durna i panikowac zaczyna..... :mad: :-[
 
Wczoraj ja także robiłam porządki, nawet umyłam okana nie wiem tylko po co skoro i tak ciągle pada. Jak juz usiadłam to nie na długo. Dzień miałam wczoraj pokręcony - strzeliło mi akwarium 200 l wody musiałam spuścic w mgnieniu oka aby nie zalać sąsiadów - no i biedne rybki - gniotą się teraz we wiadrze po karmie dla psów. Myslałam że mnie trafi ze złości.
Dziś bolą mnie plecy , a do tego Misiek wozi się dzis w brzuchu niespokojnie - no ale na mnie jeszcze czas do 23. Trzymam kciuki za kolezanki z bliższymi terminami.








 
uff ale się wyspała, nerw mi minął i obiadek dla mężulka jednak będzie ;D
lekarka mi chyba jakis masażyk strzeliła bo mnie tak boli przy chodzeniu jakby mi się co pakowało do wyjścia ;)
dziewczyny z tymi nakłądakami to słyszałam u mnie w szpitalu żeby uważać bo moga powodowac zanik laktacji, ale nie muszą, tam gdzie rodzę mają fioła na punkcie karmienia piersią i nie pozwalają takich rzeczy wnosić
tak sobie pomyślałam że jak nie urodze do tego 18 to będzie 10 dni po terminie, no chyba to moje maleństwo pogięło że se takie jaja robi
 
W tamtej ciąży też się mlekiem zalewałam w nocy, a teraz jak nacisnę , to trochę siary wypływa, więc chyba wszystko na dobrej drodze ;D. Tak jak pisała anika- te nakładki dała mi położna, bo już w szpitalu mały tak niefortunnie łapał pierś , że sutki były w strupkach. Niestety te nakładki były jakieś twarde i mały nie miał siły w usteczkach , żeby je ścisnąć.Te są mięciutkie, no ale wieeeelkie.
Obym teraz nie miała takiego slomianego zapału do karmienia jak wtedy, bo tak mnie pogryzł , że szybciutko pobiegłam do sklepu po mleko i byłam najszczęśliwsza na świecie, jak go butlą karmiłam.Teraz myślę, że to było okropne, ale jak ma boleć tak samo ,to się pewnie poddam.Dodam, że karmiłam wyłącznie piersią 2 miesiące a i tak ciągle bolało. :(
Też się chyba zaraz wezmę za porządki. ::)
 
oj gaga mam przeczucie, że będziesz przede mną i trzymam kciuki, choć ja mam na 15 ale jutro gin musi mnie przycisnąć. Mam dziś wielkie bulgoty w zołądku
 
reklama
Do góry