reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

co prawda to prawda ze słowiczkiem....
u męża w pracy szef czeka na urlop jak ja urodzę, pewnie też by wódy popił, a z telefonami to rzeczywiście upierdliwe, a najbardziej rozbrajają mnie teksty w stylu: "bo juz nie możemy się doczekać" A CO JA MAM DO CHOLERY POWIEDZIEĆ, jeszcze teraz dobiło mnie to że nie ma mojej lekarki i chyba muszę kogoś znaleźć najlepiej na jutro!!!
a dziś w nocy miała zajebistą akcję, mąż coś mi powiedział, jakąś pierdołę a ja w ryk no i się zaczęło szlochałąm jak małe dziecko które spadło z roweru, on blady nie wie co robić a ja normalnie WYJE, myślałam że urodzę przez to tak strasznie sie zanosiłam płaczem że nie mogłam oddychać, normalnie zaczyna mi odwalać i to pożądnie
 
reklama
kurcze zuzaczek rzeczywiście ty byś była już z małym po cesarce, no to ja pewnie bym żałowała, choć z drugiej strony, jakoś cesarka do mnie nie przemawia, w końcu to operacja....
 
gaga moze dla tego ja nie mam jakis obiekcji co co cc ze : 1. mam przykre doswiadczenia z pierwszym porodem i boje sie o Witka. 2. mialam juz dwie operacje i zniosłam je bardzo dobrze... no i 3. jestem cholernie niecerpliwa i to czekanie mózg mi wyzera, wywnetrzniam sie na męzu i chodze wsciekła. No ale nic.... trudno. Pocieszam sie troche tym, ze moja koleznaka która miała cc 2 tygodnie temu miała niedokladnie robione usg (może lekarz był niedoswiadczony) i zrobili jej to cc troche za wczesnie (córeczka dostała 10pA ale miała niewielkie objawy wczesniactwa, nie mowiąc o tym, ze miała wazyc wg USG 4500g a wazyła 3500g - troche za duza róznica).
 
no to rzeczywiście koleżanka miała pecha troszkę, no ale najważniejsze że maleństwo zdrowe, ja szczerze mówiąc już chyba bym też chciała cc, bo mnie skręca masakrycznie zobaczymy co dzis mi powiedzą
 
gaga a na która dzis idziesz? Ja bym sie w futryne szpitala wgryzła i nie dała sie wyrzucic.
Kurde.... wicie co za telefon miałam własnie!!!??????? Kolega meza zadzwonił i powiedział mi, ze mam urodzic do piatku, bo on nie ma zamiaru pic pępkowego w srodku tygodnia!!!!! No wiecie co!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: ;)
 
hehe jaki baran ;D
ja idę na 11.30 ale coś czuję że się skończy na KTG no i jak ich zmolestuje to na badaniu, mam zamiar skamleć o oxytocynę, no zobaczymy juz mam normalnie sraczke przed tą wizytą
 
no włąśnie dopakowałam torbę, dobrze że sobie o sztućcach przypomniałąm ;D może mnie dzis zostawią na prowokacje, choć nie licze na to, no trzymajcie kciuki może coś mnie ruszy w drodze do szpitala ;D ale podejrzewam że za jakieś 2-3 godzinki się zamelduje
 
reklama
Do góry