reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

adaiartur0030sz.jpg

A to jeszcze ja przy kąciku dla noworodka.Za mną będzie stało łóżeczko , jak tylko dzidzia się urodzi.
 
reklama
no ja też myślę że zuzaczek i anika sie posypiecie ;D
anda synek to naprawdę cały tatuś chyba ;)
ja może jeszcze się dziś wybiorę po jakiś schodach połazić, tak bym chciała juz być po wszystkim............
 
Anika  - tak jak mówisz - tata to blondyn o niebieskich oczach.Teraz wszyscy się zastanawiamy, do kogo będzie podobne drugie dzieciątko, bo jeśli do mnie , to fajne rodzeńswto by było.
 
haha blondyneczek i czarnulka super ;D , anda pokoich strasznie ładny, kolorek ścian super, sama na taki choruję
 
Ja to dostałam chyba bzika na punkcie pomarańczowego. Wózek też mam pomarańczowo,(no może taki ceglato) -zielony.
Jejku, odchodzi mi ten czop niemalże kilometrami, a to bezbarwny, a to brunatny, ale co z tego jak i tak cisza.Z Arturem to o 22 na wieczór odszedł mi cały(wielkości niemalże połowy dłoni) a od 24 zaczłęły się poierwsze skurcze.A teraz się paprze i paprze i nic.
 
Anda, u mnie dokładnie tak samo. Z Bogucha odszedł w calosci, przy pierwszym skurczu a teraz od paru dni się "dawkuje"
 
a u mnie jak zwykle nic się nie dzieję
anda my tez mamy wózeczek pomarańczowy z dodatkiem kremowego ;) a pokój będziemy robić w kolorach pomarańcz żółty, no i jeszcze jakis trzeci kolorek jako dodatek ;D
 
Mi tez sie tak zaczęło mazać i nie wiem czy wogóle coś z tego wyniknie, jak nie to w czwartek pewnie mój gin znowu coś zadziała.
Bardzo mi się podobają określenia kolorów przez kobiety, facet nie miałby zielonego pojęcia o czym mówimy hihihihhi - pomarańcowy, ceglasto-zielony, szczerze powiem że mi trudno to sobie wyobrazić ;D
Gaga co zdecydowałaś z lekarzem?
 
Anika,to jak to jest z myciem noworodka? Najpierw się gazikami wyciera,tak?A kiedy można do wanienki?
U mnie nic nowego,tylko dzidzia się chyba obróciła na inny boczek i wierzga nóżkami w inną stronę.Co do czopa,to coś tam jest,ale nie jestem pewna,czy to akurat to się sączy ??? A te plamienia to niby jak u Was wyglądają?
 
reklama
anika czekam do czwartku na KTG i tam zawsze ogląda je lekarz więc spytam czy by czasem nie wypadało mnie w końcu zbadać, a jak stwierzdi że nie to ide prywatnie do wiceordynatora bo mam na niego namiar, albo w piątek na izbę przyjęć i niech mi zrobią ktg, usg i zbadają, bo im powiem że jestem po terminie i żeby mnie nawet nie wkurwiali tylko badali, agresora złapałam ;D
 
Do góry