reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

JUSTYNA,gratuluje slicznej dziewczynli.

dzewczyny,ja nie wiedzialam ze ze mnie taka beksa.wczoraj mialam doslownie wszystkiego dosyc.maximilian tak mocno naciskal mi na kregoslup i na krocze ,ze bardzo sie nad soba rozczulilam i poplakalam sie jak mala dziewczynka.wstyd bylo mi przed sama soba :-[.chybo jest cos nie tak z moimi hormonami :).dzisiaj moje samopoczucie jest o wiele lepsze.
w poniedzialek wstawilismy lozeczko do sypialni,ale jeszcze nie poscielilam.mam przygotowane wszystko w szafi i bedzie wystarczylo wyjac z niej posciel.
U nas pogoda jest wrecz okropna :mad:.jest zimno i pada deszcz :(.w sobote bedziemy mieli gosci ,okolo 10 osob i chielismy przygotowac wszystko w ogrodzie,ale w taka pogode...no zobaczymy,moze bedzie choc trocze lepiej.
 
reklama
anika super kącik dla dzidziusia, ja dziś w końcu pościeliłam łóżeczko, później wkleje zdjęcie, teraz tylko musze pilnować kota żeby do niego nie wlazł

marzenaalicja jeśli chodzi o płacz to ja jestem w tym niezłą ;D wczoraj jak mąż przyszedł z pracy to ryczałąm, że ja już chcę urodzić, a czasem ryczę o nic, po prostu tak o bo mi się chcę, nie poznaję się w tej ciąży, ale co mi tam, teraz mogę sobie na to pozwolić, a potem twardym trzeba będzie być ;)

zuzaczek pewnie znowu kime walnię do 11 ;D ta to ma spanie ZAZDROSZCZĘ
 
No ,nie wiadomo Dziewczyny,niewiadomo... :) W końcu nie znamy dnia ani godziny hehe.
Justynie oczywiście gratuluję i życzę bezproblemowych dni.
 
hehehe... dziewuszki... SPAŁAM DO 11-STEJ Chyba w narkolepsje wpadam z tych nudów

[size=10pt]JUSTYNKA SERDECZNE GRATULACJE!! SLICZNIE ZAPATULONA KRUSZYNKA[/size]Co do kapieli - ja zanim nie odpadł pepek przecierałam maluszka wilgotna pieluszka zamoczona w rumianku, bez mydła, pediatra mi radziła,zeby jak najpóźniej myć malucha mydelkiem lub płynem, bo po porodzie na skórze ma specjalna wartswe ochronna i dobrze by było jak najdłuzej ja zachowac.
 
no już nam narobiłaś nadzieji!!!
tak co do kąpieli to tez o tym słyszałam że ta maź jest najlepsza dla maluszka i nie powinno się jej zmywać
 
zuzaczek ale ja ci zazdroszczę tego spania, choć u mnie tez się ta kwestia poprawiła ;D
dobrze że napisałaś o tym myciu malucha rumiankiem, bo mi tez cos tak średnio sie podobało od razu chemie pakować na małą, w końcu każdy kosmetyk to chemia, jak mała będzie miała skórę ok, to na początku z oliwki też zrezygnuje, tylko sudokrem do pupci i tyle, ale kiedy to będzie ???????????????
jak patrzę na to moje pościelone łóżeczko to aż mi się płakać chce że Majcia w brzuszku a nie w nim sobie leży  :-[
 
kurcze, ja mam dosc chodzenia na KTG, snucia sie po domu z bolacym brzuchem... a tu jak na złośc dzisiejsza noc była znowu spokojna - tylko jeden skurcz :mad:. Plamie nadal ale trace nadzieję, czy to cokolwiek znaczy. Wczoraj zrobiłam męzowi awanture pt" to przez ciebie to wszystko" ale nawet to mi nie ulzyło i chodze zła jak osa. Gdyby Wicia był zydem to bym go wywabiła złotówką a tak to nie wiem ... moze kielicha walnę??
Zamówiłam sobie dwie pizze i bede żerować.
 
reklama
zuzaczek ja tez już mam dość, dzis w nocy objechałąm małą że ma czkawkę a ja chcę spać, rany mam teraz takie huśtawki nastrojów że hej, raz ryczę raz jestem wściekła tragedia
jeszcze muszę sobie dziś nogi ogolić, hehe ciekawe jak ja to zrobię ??? ale będzie gimnastyka niezła !!!
a dzis apropos pizzy to mnie takie smaki też naszły ;D zaraz będę robić zapiekaneczki w opiekaczy z salami serkiem cebulką ogóreczkiem pieczareczkami hmmm pewnie jeszcze coś się znajdzie a oliwki ;D no juz mi ślinka cieknie
 
Do góry