reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

gaga dokładnie tak im powiedz. Agresor czasmi potrzebny. A ja właśnie stawiam na Ciebie, że pierwsza z nas się rozdwoisz. O...właśnie miałam mocny skurcz , ale króciutki i pewnie nic nieznaczący. Ja to już chcę wytrzymać do piątku, a potem niech się dzieje wola nieba. Trochę już późnawo , a mi się jeszcze nie chce spać. Mały mi tu w piłkę gra i hałasuje strasznie .Chyba idę ścielić łóżko i może jakoś zasnę. To do jutra dziewuszki.pa pa :laugh: :D
 
reklama
anda ja tak liczę że mnie weźmie znienacka ;D i tak bym chyba chciałą najbardziej bach skurcze wody odpływają i mała łąduję się z impetem na świat ;D
 
cześć Dziewczyny - URODZIŁAM w piątek Córeczka Liwia 3500g i 54 cm jesteśmy juz w domku postartam sie nadrobic zaległosci na bb - pozdrowionka i trzymam teraz za Was kciuki!!!
a to nasz Klopsik
liwia1zd.jpg
 
Gratulacje Justynko,sliczny berbecik. U mnie ten czop sie juz saczy przez dwa tygodnie z przerwami, a zaczelo sie od badania ginekologicznego,wiec to chyba nic nie znaczy,przynajmniej w moim wypadku... Jutro ide do gina ciekawe co mi powie?
 
JUSTYNA WIELKIE GRATULACJE

Liwia jest śliczniutka, słodziutka że tylko przytulać i całować ;D jak znajdziesz troszke czasu to zaglądaj do nas i dziel sie radami, i wogóle pisz jak się czujecie
 
JUSTYNA WIELKIE GRATULACJE !!! NO TO MAMY PIERWSZĄ DZIEWCZYNKĘ !!!
Moja i Gagi wyjść jeszcze  nie chcą, ale już niedługo ! Czekamy choć na pare słów jaka jest i jak poszło.
 
Gaga, bardzo dobrze, podburzaj tego agresora do czwartku ! Chętnie służymy pomocą ;)
Evelinka co do kąpieli to są różne szkoły, jedni kąpią na sucho a potem tylko w wodzie opłukują, dlatego dobrze mieć wszysto pod ręką, aby dzidzia nie zmarzła, a inni wkładają do wody i tam myją.
Ja myślę że na początku to zacznę od kąpania na sucho a potem dopiero w wodzie. Moja przyjaciółka przetestowała preparat do mycia maluszków SVR, taki że można myć ciałko i główkę i jest od razu z oliwką, czy tam czymś co ją zastępuje więc oliwki się już nie używa, bardzo sobie to chwali. Ja dużo słyszałam o tej firmie dobrego, jej produkty można kupić tylko w aptece.
Ale niech mnie Żużaczek poprawi, bo to tylko teoria.
 
no mi się już agresor włączył ;D więc niech jutro uważają w tym szpitalu !!!
jeśli chodzi o myscie to podobno bardzo dobrze się myje na sucho na początku, polecają zmieszać oliwkę i szmpon bambino, natrzeć tym maluszka, zawinąć na chwilkę w pieluszkę a potem spłukać i już nie trzeba ciałka oliwić, ale myślę że każda z nas będzie miała najlepszy dla siebie sposób ;D
 
reklama
Do góry