reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

czesc dziewczynki. Mój Marek skonczyl dziś trzy tygodnie, a ja od wczoraj mam znowu gorączkę i kolejne zapalenie piersi :( - trzecie już. Na szczęście maluszek jest grzeczny, dużo je i śpi i nie sprawia żadnego kłopotu. Anecik, współczuję Ci kolek i bólów brzuszka. Mój Michałek do pół roku tak ciągle płakał, dobrze, że Marek jest spokojny, bo ja przez gorączkę to ciągle mam zawroty głowy i stawy mnie bolą - musiałby mąż nie spać całą dobę i zajmować się w dzień jednym, a w nocy drugim.
Żużaczku - super ten namiot dla Boguchy w domu! Mój Michałek też ma hopla na punkcie namiotu od poprzednich wakacji! Anika, wcale nie trzeba czekać trzy lata, żeby zabrać dziecko pod namiot. Nasz Michu miał dwa, na dodatek zabraliśmy go pod namiot w zimne kraje - do Estonii i nawet kataru nie złapał, a wakacje wspomina do dziś :)
 
reklama
Ja na pewno wykorzystam ten pomysł, super.
Bardzo się cieszę że będziemy mogli wcześniej pojechać pod namiot, ale u nas niestety to zależy od pogody, bo jak by była taka jaką mamy teraz to może mała będzie zdrowa ale ja mam murowane zapalenie gardła!
Właśnie wróciliśmy z Ikei dokupiliśmy tą szfeczkę na kosmetyki itp, potem będzie u Roksi w pokoju, są tam plastikowe szufladki na zabawki i inne rzeczy, zrobie potem zdjęcie to wkleję, a na razie będzie idelanie pasowała aby postawić na niej miseczki z wodą do mycia dzidzi.
 
hej!!
Dziewczyny co do plamienia to ja w sobote wieczorem zaczęłam plamić a w poniedziałek urodziłam, to może być początek odchodzenia czopu śluzowego i porodu jednocześnie. Jeżeli będzie to plamienie przechodzić w chlustanie większej ilości to może to być dodatkowo sączenie się wód płodowych. U mnie coś takiego właśnie się działo.
Trzymam kciuki!!
Mój mały dostał dziś specjalny pokarm dla dzieci z tendencją do ulewania, bo jak powiedział pediatra takie ulewanie może skończyć się zapaleniem ucha. Muszę częściej przystawiać go do piersi. Dostałam też skierowanie na badanie moczu i witaminki. Mój synuś waży już 3970!!
Pozdrawiam
 
anecik ale ci chłop rośnie ;D oby tak dalej
zuzaczek super te kieszonki na zabawki, ja myślałąm takie w ikei kupić, bo niestety maszyny nie posiadam i nie moge uszyć :(
właśnie zrobiłam sobie gorącą kąpiel coby małą ruszyć, ale ona sie tylko rozbrykała, ale z niej jajcara !!!
 
mnie dzis prawie cały czas brzuch cmi jak na okres. W dodatku miałam jakies dziwne historie ze wzrokiem - widziałam nieostro a potem dłon mi zdrętwiała i okolice ust (tak jakbym dostała znieczulenie). DZIWNE. Cisnienie mam rewelacyjne.
 
adaiartur0051gd.jpg

Ale mnie wzięło na te zdjęcia.To znów ja i synek.
 
reklama
Anda, Twój synek jest podobny, ale napewno nie do ciebie ;) , tata chyba jest niebieskookim blondynem ?
A moja mała szleje dziś niemożliwie ale już bardzo na dole i co jakiś czas mam ostrzejsze pobolewania, może mała napiera na szyjkę ...
Żużaczku myślę że do konca tygodnia się rozdwoimy :D
 
Do góry