reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

buuuu
Juz wrócilam od lekarza. próbowałam wycyganic oxytocyne, ale po badaniu okazało sie, ze nawet 1cm. rozwarcia nie ma i mam czekać. Wrrrrr.
 
reklama
nic się zuzaczek nie przejmuj kiedyś sie musi urodzić ;D
kasia ale masz dziwne reakcje na wodę, może to kwestia pozycji w wannie jak siedzisz albo leżysz
maleństwo chłopaki super takie małe cherubinki :)
 
no jutro muszę szczerze pogadać ze swoim ginem, mam 3 dni do terminu i nie chcę przenosić, nie mam zamiaru się potem martwić zielonymi wodami albo zgniłym łożyskiem, niech teraz on coś kombinuje, ja jeszcze dziś męża wykorzystam, a niech spróbuje powiedzieć "nie" !!!! co oni za jakąś głupią traumę mają ??? najpierw zmajstrowali a teraz się boją ze coś zrobią, za późno o to o 9 -m-cy
 
Tylko ostroznie z tym uzywaniem męzów :D. jesli główka malucha jest bardzo nisko, to można mu krwiaczek zafundowac - co prawda zejdzie po paru miesiacach...ale... podobnie jest tez jak sie dzidzia rodzi za szybko. Jednak ja chyba tez sie przemoge i męża poprzytulam...choc mnie wszystko boli... bedzie zszokowany!! Po półrocznej abstynencji

 
Mój twierdzi że przeszkadza mu takie rzeczowe traktowanie ::) to niech sie zamieni ze mną, albo chociaż raz pójdzie do gina na fotel !
 
nooooooooo zuzaczek po półrocznej abstynencji, jak przytulisz mężą to urodzisz jak nic ;D
mój na szczęście nie narzeka za bardzo, choć trochę oporu jest, ale damy radę go przełamac ;D w końcu zalecenie lekarza
 
rany nie straszcie tymi zielonymi wodami i łożyskie, łożysko jak cos jest nie tak i zaczyna byc niewydolne, to wychodzi na KTG, a jeśli chodzi o wody, to podobno jak ktoś rodzi w terminie to też możę być dziecko niedotlenione, NO ALE PRZECIEŻ NIE NASZE MALUCHY
anika nie siejemy paniki bo mi się zaraz udzieli, ja juz jutro będe po terminie !!!
 
gaga racja, na ktg a przede wszystkim na dopplerze wszystko wychodzi. Nie ma co sie bac. Bardzo mało dzieci rodzi sie w terminie a przy pierwszym najczesciej grubo po.
 
reklama
Do góry