reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

hehe ja znowu mojego żołądka nie oszczędzałam ;D ale naszczęście jest spokój,
mam nadzieję że mnie jutro coś weźmie

a jeśli chodzi o imiona to my czekamy na Majeczkę no chyba że urodzi się Filipek
 
reklama
No,nareszcie mogę poklikać :)
Anda,w galerii są imionka.Myśmy wybrali Dominiczka ;)
W domciu trochę spokoju,bo dzieci pojechały do innej części rodzinki spędzać wakacje.Jutro postaram się pościelić juz łóżeczko,bo termin tuz,tuż,ale jak u Gagi mały ma to gdzieś :) Ja wyciągnęłam mężusia na pizzę eczoraj,a byliśmy też na ślubie i nawet chciałam wyciągnąć Go na wesele,ale jakoś nie chciał.Boi się o mnie chyba...A powiem szczerze,że miałabym nawet siły,by się ciutke pobawić na weselichu ;) Maleństwu i Gadze życzę powodzenia-niech Wam pójdzie po Waszej mysli.
 
maleństwo i gaga trzymam kciuki za jutrzejszy dzień - niech będzie po Waszej myśli.
Na dworze zrobiło się jakoś chłodno a nawet zimno. Moi panowie wrócili zmarznięci z meczu, a ja troszkę sobie do mężulka narzekam, a to ,że mnie mało po plecach masuje, i w ogóle , że już zimno jakby jesień szła i ja jak słonica - jesienią zaszłam i na jesień urodzę.Ubawiłam go tym. :D :D
 
hej dziewczyny ,Anika-tutaj jest taki piekny zwyczaj jak baby shower,piekny bo na pewno pomocny dla mlodej mamusi. Kolezanki, znajome,kobiety z rodziny zbieraja sie w gronie i przynosza prezenty dla dzidziusia,jeszcze jak kobieta jest w ciazy(pewnie widzialyscie lub slyszalyscie)przewaznie ubranka,kocyki itp a czasami rzeczy bardziej wartosciowe (oczywiscie wszystko do uzytku dla maluszka). Trudno mi powiedziec ile dokladnie taka cala wyprawka moze kosztowac,ja wiekszosc rzeczy dostalam. Ale tak dla przykladu jesli kupuje sie w komplecie spioszki-5 sztuk 10$ w hipermarkecie(atu musze dodac ze rzeczy w wielu hipermarketach sa dobrej jakosci),tylko tutaj bardzo czesto sa obnizki nawet do 50%.Wiec za 5 spiszkow mozasz zaplacic ipiec dolarow,ubranka takie jak sukienki,spodenki ,bluzeczki 5-10$ za sztuke-ale nie zapomnij o bardze czestych znizkach,pod koniec sezonu to juz wogole prawie nic nie placisz(przeceny do 80%) ale sie rozpisalam o tych cenach ide spac...
 
cześć dziewczyny
agniecha szkoda że u nas nie ma takiego zwyczaju ;D i szkoda że u nas ciuszki dla malucha które ponosi może z dwa tygodnie sa czasami droższe od naszych ciuchów no ale POZNAJ SWÓJ KRAJ ;D

u nas leje i jest 10 stopni, zimno jak czort, mi oczywiście nogi wchodzą w japonki albo w glany a na KTG jak sie położe nie mam zamiaru rozsznurowywać glanów!!!!! Dobrze że mama mi bytu pożyczy bo normalnie koszmar jakiś
oczywwiście nie mogłam spać, i czuję sie jakbym miałą gorączkę, no ale to kolejna nie przespana noc, nie ma się co dziwić
zaraz jade na KTG zobaczymy jak tam mała, ale mimo terminu dzis chyba mamusią nie zostanę, zresztą dzis bym wolała jeszcze nie, bo koniecznie muszę sie wyspać!!!!!
No to pewnie do usłyszenia po powrocie, ale nie za trzy dni ;D
 
Cześć dziewczyny.
Melduję, że jeszcze 2 w 1.
Od soboty odstawiłam fenoterol. Wczoraj bardzo się męczyłam od tych skurczy. Najboleśniejsze i najdłuższe to te przepowiadające ( twardnienie brzucha) ale pojawiły mi się też kłócia w dole brzucha. Noc też niespokojna. A dziś zobaczymy jak to będzie. Mąż co chwilę się pytał czy już jedziemy ( do szpitala). Powiem, że już mogę i chcę mieć to za sobą.

Coraz więcej z nas znika. Czyżby już niektóre pozostały mamusiami???
Powodzenia dla Gagi, maleństwa no i dla tych, które nie mogą pojawić się i dać o sobie znać.

Agniecha, fajny zwyczaj. Wcałe nie musisz wydawać kupę forsy na wyprawkę. No i te oszałamiające przeceny... Szkoda gadać, co tu w Polsce się wyprawia. Ceny ubranek i artukułów dziecięcych cały czas idą w górę. A jeszcze Vat, itp.

Anecik, mleka modyfikowanego zrobionego nie wolno przechowywać. Podobno w dłużej stojącym rozwijają się bakterie. Jeżeli dziecko nie zje, resztę się wylewa. Przynajmniej ja tak robiłam przy Gabiszonku. (Od samego początku musiałam ją dokarmiać.)

To narazie tyle.
Pozdrawiam Was.
Buziaczki
 
he własnie wróciłąm z KTG, no i wszystko super, małą ma troszkę podniesione tętno, ale to po mamusi ja mam normalnie 100-120, więc małą też troszkę więcej, no i zero skurczy, pani doktor powiedziałą że iwdzimy się w czwartek i zalecenie specjalne - używać męża ;D hehe dostałam na niego receptę. Dobra ja idę osypiać nockę, u nas okropna pogoda, leje zimno a fe, idę spać
 
reklama
Gaga my to chyba te nasze dziewczyny na zimę urodzimy !!! ::) ::) ::)
a to podobno chłopaków się przenosi ??? więc może jednak ? ;)
Bardzo mi się podoba ten zwyczaj w stanach, ale w naszym zabobonnym społeczeństwie jest on nie do przyjęcia. A jeśli chodzi o przeceny to też coś takiego mozna spotkać i u nas ale jakość tych ciuszków pozostawia sporo do życzenia, chyba że jest to likwidacja sklepu.
Ja śpię jak zabita, co prawda jakieś głupoty mi się śnią i budzę sie w środku nocy na jakieś 20 min i idę dalej spać. A tak ogólnie to jak zwykle nic mi nie jest, nic mnie nie boli, skurczów chyba nie mam albo o nich nic nie wiem. Chyba jakaś znieczulona jestem.
 
Do góry