reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

hej
Królestwo za przespaną noc!!!!!
Malego calą noc bolał brzusio a ja się zastanawiam po czym, bo mam dietkę. Czy to możliwe że nie toleruje gotowanej marchewki?? Może NAN1 zaczyna mu szkodzić??
Macie jakieś domowe metody na bóle brzusia?? Nie wiem czy to kolka?? Zastanawiam się czy nie iść z malym do lekarza?? A może jestem panikara???
śpijcie póki możecie!!!
Pozdrawiam
 
reklama
Anecik szczerze współczuję, i tylko tyle co mogę zrobić bo jestem zielona w tych sprawach ja szczypiorek na wiosnę. Ja chyba juz bym leciała do lekarza, niech coś zrobi, przeciez my się nie musimy na wszystkim znać.
 
Kolka jest bardzo łatwa do rozpoznania - maluch gwaltownie podkurcza nózki do tułowia i gwałtownie je prostuje, robi sie taki sztywny. Na kolke bardzo dobrze jest nosic go na przedramieniu w pozycji lwa na gałezi. Sa tez rewelacyjne kropelki na kolke homeopatyczne ale nie pamietam nazwy - trzeba w aptece popytać. Ew.. jesli brzuszek jest bardzo twardy mozna koncówke termometru albo czopek glicerynowy delikatnie wlozyc do pupki - wtedy najcześciej kiszeczki same sie odgazuja.
a co do mleka, zobacz czy maluch nie ma szorstkiej skórki, takiej tareczki - to może byc objaw alergii na mleko.
 
o rany ale mnie ścięlo spanko, chyba cały dzień dziś przekimam, pies i kot tez kimę walą okrutną, nawet łba nie podniosą, chyba jakieś ciśnienie zabójcze jest

anika filmiki doszły, są super, właśnie je kiedyś chciałam na forum umieścić ;D a jeśli chodzi o maluchy, no to uparte, lekarz kazał dużo chodzić tylko u nas leje, więc będę używać męża ;D ja już sie tak smieję że może sobie małą na moje urodziny 29 sierpnia urodze  ::) dowcipy super, się pośmiałam

zuzaczek mi się cukinia z brzucha robi jak małą się wygnie ;D śpiewamy jej wtedy piosenkę w filmu Madagaskar "wypinam śmiało ciało " ;D   ale twój syncio ma fajne  życie.......

anecik trzymaj się i kimaj kiedy możesz, u mnie małą jeszcze w brzusiu ale ze spaniem tragedia



 
Aha, i zobacz kiedy ból sie nasila - jesli po karmieniu (bezposrednio) robi sie nerwowy to moze byc to objaw zgagi refluksowej. Trzeba maluszka wypionowac i uniemozliwic mu wymachiwanie rączkami i nózkami - owinac w pieluchę. Kłasc tez na pochyłym materacyku.
 
Cześć kobitki!!!!
To i ja się melduję nadal 2 w 1.Noc taka sobie - 6 razy wstawałam do kibelka .Spać poszłam o 1 :00 a obudziłam się po 9. Ale po co te przerwy nocne?
Już byłam na zakupach - samochodem oczywiście , a zaraz jadę z małym do ortodonty( 15 km) i do pzu w sprawie ubezpieczenia, bo Artur pod koniec roku szkolnego rozwalił sobie pod okiem , jak grał w piłkę. Właśnie wypełniam deklarację, zobaczymy.
Co do homeopaty to nasza jest takim specjalistą , ale wiem , że też jest pediatrą.
Ale mała mi się wierci, mimo, że dziś taki senny dzień.
gaga myślałam o Tobie od rana. No trudno - może do września się sprężymy. Ja od czwartku zamierzam używać męża, bo w piątek jest mój gin w szpitalu  i wcześniej to bym nie chciała.
 
anda ja mam nadzieję że w tym tygodniu mnie ruszy, już jestem po prostu zmęczona
zuzaczek to prawda ppewnie jak urodzimy, to będziemy cię zasypywać pytaniami ;D

ja coś czuję że znowu pójdę spać, strasznie mnie moży
 
reklama
czesc dziewczyny
ja mam luz mala u moje mamy a ja koncze prasowas dla kubusia szmatki posprzatam troche i moge od jutra rodzic tylko cos mi sie zdaje ze moje male tez bedzie robic problemy z wyjsciem na swiat wtedy kiedy ja bede chciala :) a mnie czas goni bo mi szpital zamkną :( ale moze bedzie dobrze.
wiecie co zauwazyłam ze zawsze po kąpieli nasilają mi sie bole podbrzusza ale to takie ze nie moge chodzic , a biore chłodne bo ponoc za ciepła nie moze byc.
Ja dzisiaj nawet do meza mowiłam ze dobrze ze mamy żużaczka bo zawsze bedzie łatwiej jak sie maluchy narodzą wiec żużaczek nie mozesz nas zostawic .
pozdrowionka kasia
 
Do góry